Bella

6x Mleko początkowe 1 Humana, od urodzenia 750 g

6x Mleko początkowe 1 Humana, od urodzenia 750 g
ZESTAW
Mleko początkowe Humana 1 może być stosowane od 1. dnia życia. W wygodnym opakowaniu MyPack z miarką do wygodnego dozowania porcji mleka. Formuła Probalace oparta wyłącznie o ekologiczne składniki zapewnia najlepsze dostosowanie niezbędnych składników do naturalnego rozwoju i wzrostu.

Zestaw zawiera:

***Mleko początkowe 1 Humana, od urodzenia 750 g
Cena w zestawie:
265,74 zł
Cena poza zestawem:269,34 zł
Opakowanie:
Wybrane oferty

Warunki sprzedaży

 • Zamówienia powyżej 109 zł dostarczamy za DARMO!

Najczęściej kupowane z tym produktem

Najczęściej kupowane Happy

Opis

Zestaw zawiera:

6x Mleko początkowe 1 Humana, od urodzenia 750 g

Humana 1 mleko początkowe, myPack 750 g
Humana 1 mleko początkowe w puszce myPack to doskonała propozycja mleka dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Mleko wspiera naturalną ścieżkę rozwoju dziecka.

Nowoczesna formuła Probalace, która została zastosowana w mlekach Humana zapewnia najlepsze dostosowanie niezbędnych składników do naturalnego rozwoju i wzrostu w dopasowanych do wieku ilościach. Mleko zapewnia optymalny rozwój ciała i umysłu maluszka.

Opakowanie myPack zostało opracowane aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa, higieny i wygody. Puszka zabezpieczona jest plombą, która gwarantuje, że nie była ona wcześniej otwierana, a wzmocniony spód opakowania zwiększa szczelność. Wewnątrz znajduje się specjalna membrana ochronna, która zapewnia świeżość produktu. Dodatkowo szczelne zamknięcie z klipsem pozwala na łatwe i wygodne zamykanie, a także chroni przed wilgocią i powietrzem. Nad membraną natomiast znajduje się półka na miarkę, która dodatkowo zwiększa wygodę dozowania i jednocześnie minimalizuje ryzyko kontaktu z bakteriami.

Formuła mleka początkowego Humana 1 została opracowana tak, aby było ono jak najbardziej zbliżone do pokarmu matki, zgodnie ze stanem obecnych badań w tym zakresie. Humana 1 mleko początkowe stosowane w żywieniu niemowląt od urodzenia, jako uzupełnienie w czasie karmienia piersią lub do karmienia wyłącznego, gdy mama z uzasadnionych przyczyn nie może karmić piersią. Humana 1 mleko początkowe jest przeznaczone dla noworodków i niemowląt.


Humana 1 zawiera:

 • odpowiednią ilość i jakość białka,
 • odpowiednio dobrane tłuszcze w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe LC-PUFA (ARA i DHA), które wspierają rozwój mózgu i komórek nerwowych w tym okresie rozwoju niemowląt,
 • ggalaktooligosacharydy GOS - błonnik prebiotyczny, który występuje również w mleku matki, wspiera rozwój dobroczynnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego,
 • laktozę, która również występuje w mleku matki,
 • odpowiednie ilości i proporcje składników mineralnych i witamin, które mają wpływ na harmonijny rozwój niemowląt.

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu karmienia mlekiem modyfikowanym należy skontaktować się z lekarzem pediatrą.

Cechy produktu
za17341
Tak
1
Po 1. miesiącu
Wyrób niemedyczny
Pytania do produktu
Zadaj pytanie o produkt
Opinie
Informacje o dostawie

1. Koszty i formy dostawy


Próg darmowej dostawy w naszym sklepie wynosi tylko 109 zł!

Masz do wyboru następujące formy dostawy:

  • kurierzy: InPost, GLS, One lub Pocztex
  • paczkomaty InPost
  • punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Urząd Pocztowy, Lewiatan i inne)

Koszty w zależności od formy płatności:

  • Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność online):
   • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 109 zł
   • 0,00 zł - powyżej kwoty 109 zł
  • Płatność przy odbiorze:
   • 20,98 zł - do kwoty 109 zł
   • 3,99 zł - w kwocie 109 zł - 1000 zł 
   • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

2. Czas dostawy


Zamówienia pakujemy 24h na dobę przez 6 dni w tygodniu. W związku z powyższym zdecydowana większość zamówień jest doręczana do Klientów w ciągu 24h. W wyjątkowych przypadkach termin też może wynieść do 7 dni.

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online (PayU), kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć przy składaniu zamówienia.


Numer konta bankowego: 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.