Płyn do mycia owoców i warzyw Bentley Organic 500ml

rating 5/5 (3)
Płyn do mycia owoców i warzyw Bentley Organic 500ml

Płyn do mycia warzyw i owoców to idealny środek do pozbycia się pozostałości chemicznych, pestycydów, nawozów czy bakterii z powierzchni produktow. Dokładne umycie warzyw i owoców jest ważne dla naszego zdrowia. Produkt przyjazny dla środowiska.

Pojemność
 • NN-KBE-CPZ4-001

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

rabat 1,33 zł

35,67 zł

34,34 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

33,81 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Bentley Organic Płyn do mycia warzyw i owoców 500ml

Płyn do mycia warzyw i owoców to wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala usunąć zanieczyszczenia z powierzchni świeżych warzyw i owoców. Dokładne mycie warzyw i owoców jest niezwykle ważne dla zdrowia, jednak czasem mycie samą wodą nie wystarcza.

Środek wypłukuje z roślin pozostałości chemicznych nawozów i pestycydów, zabija bakterie takie jak E-coli, Salmonella i Listeria.

Środki czystości dla domu Bentley Organic stworzono z organicznych składników, są więc one wolne od szkodliwych substancji chemicznych. Ich unikalne formuły są przyjazne dla środowiska i bezwzględne dla brudu i bakterii, zabijając 99,9% z nich.

Wszystkie produkty Bentley Organic są certyfikowane przez Soil Association - co jest dla konsumentów gwarancją ich ekologicznej wartości.

Sposób użycia: do 1 litra wody dodać ok. 30ml płynu Bentley Organic (jedno "psiknięcie"). Owoce lub warzywa wrzucić do wody z płynem, przepłukać i odczekać 2-3 minuty, następnie opłukać pod bieżącą wodą.

Pojemność: 500ml

NN-KBE-CPZ4-001
Tak
Płyn
500 ml

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Mam wrażenie, że płyn się świetnie sprawdza, jest wydajny i wygodny w porównaniu z solą, sodą i octem (do tej pory tak myłam owoce). O skuteczności nie wiem nic, ale zaliczam siebie do optymistek i wierzę producentowi.

rating 5 / 5

Warzywa i owoce moczone w wodzie z dodatkiem tego płynu są zauważalnie lepiej umyte. Świadomość zminimalizowania ryzyka spożycia zanieczyszczonych produktów jest dla mnie warta tej ceny.

rating 5 / 5

to już podstawa u nas w kuchni, wreszcie warzywa ze sklepu mnie nie uczulają i mogę jeść nawet jabłka.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
PROMOCJA