Pasta do zębów Weleda, z nagietkiem lekarskim 75ml

Pasta do zębów Weleda, z nagietkiem lekarskim 75ml

Marka:

Weleda

Pasta do zębów Weleda to produkt na bazie naturalnych składników oraz ekstraktów z roślin. Zawartość nagietka działa przeciwzapalnie, a włoski koper pozostawia przyjemny, świeży zapach. Szczególnie polecany dla osób zażywających leki homeostatyczne, gdyż nie zawiera mięty oraz cukrów. 

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 2,66 zł

22,13 zł

19,47 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

19,20 zł
Pojemność
 • NN-KWE-K075-003

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 2,66 zł

22,13 zł

19,47 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

19,20 zł

Produkt dostępny
Polecane do tego produktu

Weleda Pasta do zębów z nagietkiem lekarskim 75 ml

Weleda Pasta do zębów z nagietkiem lekarskim zawiera naturalne ekstrakty roślinne i mineralne To produkt idealny dla osób, które stosują leki homeopatyczne. Formuła nie zawiera mięty, lecz świeży w smaku koper włoski i naturalne składniki.

Cechy produktu:

 • przeciwzapalny nagietek lekarski łagodzi wrażliwe dziąsła,
 • drobinki mineralne posiadają delikatne właściwości ścierne,
 • naturalny olejek eteryczny z kopru włoskiego nadaje formule świeży i przyjemny smak,
 • nieobecność mięty gwarantuje bezpieczne stosowanie leków homeopatycznych (nie ma obawy przeciwdziałania). Jama ustna pozostaje świeża i czysta na warunkach samej natury,
 • naturalne oczyszczanie i ochrona zębów oraz dziąseł,
 • pasta nie zawiera cukru, syntetycznych substancji słodzących, surfaktantów, sztucznych konserwantów, dodatków smakowych, barwników ani surowców pochodzących z olejów mineralnych.

Skład:

Water Calcium Carbonate Glycerin Magnesium Aluminum Silicate Calendula Officinalis Extract Alcohol Commiphora Myrrha Resin Extract Xanthan Gum Ammonium Glycyrrhizate Flavor Limonene

Opakowanie: 75 ml

NN-KWE-K075-003
Tak
Dokładne czyszczenie
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 lipca 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
PROMOCJA