Paski do zamykania ran Urgo Strips

rating 5/5 (1)
Paski do zamykania ran Urgo Strips

Marka:

Urgo

Urgo Strips to paski do zamykania powierzchownych ran i nacięć chirurgicznych, które pozwalają na zamknięcie rany bez ingerencji chirurga. Są hipoalergiczne, dzięki czemu nadają się dla dzieci i osób z wrażliwą skóra. Zapewniają ochronę przed bakteriami oraz zmniejszają ryzyko powstania blizn. 

[Czytaj dalej]
Rozmiar
 • NN-MUG-R010-001
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.
z VAT 8%

8,64 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 8%

8,10 zł
Rozmiar
 • NN-MUG-R010-001
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.

8,64 zł

Cena od 3 opak.

8,10 zł

Produkt niedostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!

Dodatkowe promocje

 • Zamówienia powyżej 79 zł dostarczamy za DARMO!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Urgo Strips Paski do zamykania ran 10 szt.

Samoprzylepne paski do zamykania ran Urgo mogą być stosowane zamiast szwów do zamykania ran i nacięć chirurgicznych. Doskonale je zastępują, mocno trzymają w miejscu ich przyklejenia. Ta bezinwazyjna metoda pomocna w przypadku rozcięć skóry, drobnych ran oraz blizn. Przyklejony pasek do powierzchni skóry zamyka ranę, chroni przed infekcjami i wnikaniem drobnoustrojów do jej wnętrza.

Sposób użycia:


Po zatamowaniu krwawienia oczyścić i zdezynfekować brzegi rany eterem lub alkoholem. Starannie osuszyć ranę sterylną gazą, aby zapewnić dobre przyleganie pasków. Nakleić dwa paski równolegle do brzegów rany. Trzeci pasek prostopadle do jednej strony rany i delikatnie pociągnąć, aby zapewnić doskonałe zbliżenie brzegów rany. Zwrócić uwagę na to, aby krawędzie łączyły się dokładnie bez przerw ani zakładek. Następne paski w ten sam sposób do całkowitego zamknięcia rany. Wzmocnić przez ukośne naklejenie 2 pasków.

Rozmiar: 100 mm x 6 mm

Opakownie: 10 szt

NN-MUG-R010-001
Paski do zamykania ran
Rany pooperacyjne
Jednorazowe

Dodaj opinię

rating 5 / 5

SUPER RZECZ ! W NAGŁYCH WYPADKACH DOBRZE MIEĆ W DOMOWEJ APTECZCE - POLECAM !

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 69 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 69 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 69 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 69 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.