Mydło pod prysznic Ziaja Sopot Spa, z algami 500ml

rating 5/5 (1)
Mydło pod prysznic Ziaja Sopot Spa, z algami 500ml

Marka:

Ziaja

Mydło pod prysznic Ziaja Sopot Spa nie tylko skutecznie oczyszcza ciało, ale również dogłębnie je pielęgnuje dzięki zawartości drogocennych alg. Skóra zyskuje nawilżenie, przyjemną miękkość i elastyczność. 

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,33 zł

8,46 zł

8,13 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 23%

7,84 zł
Pojemność
 • NN-KZI-I500-012

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,33 zł

8,46 zł

8,13 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 23%

7,84 zł
Produkt niedostępny
Polecane do tego produktu

Ziaja Sopot Spa Mydło z algami pod prysznic

Mydło z algami pod prysznic Ziaja Sopot Spa polecane jest do codziennej pielęgnacji skóry w celu jej wygładzenia i nawilżenia. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Mydło łagodnie działa na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Zapobiega utracie wody przez skórę oraz nadaje jej wyjątkową miękkość i gładkość. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka.


Składniki aktywne:

 • ekstrakt Enteromorpha compressa - zawiera liczne biopierwiastki oraz witaminy; zwiększa spoistość i sprężystość naskórka, odbudowuje i regeneruje aktywności kolagenu i elastyny, zapobiega wiotczeniu skóry, utrzymuje elastyczność i jędrność, chroni przed fotostarzeniem,
 • ekstrakt Laminaria digitata - reguluje trzy podstawowe funkcje skóry: odżywczą, ochronną i nawilżającą; wzmacnia włókna elastyny i kolagenu oraz spowalnia procesy starzenia się skóry,
 • ekstrakt Porphyra umbilicalis - zródło protein, soli mineralnych, witaminy A, B12; intensywnie nawilża, głęboko i trwale wiąże wodę, tworzy na skórze delikatny film ochronny i zapobiega nadmiernej utracie wilgoci,
 • hydro-retinol - bogaty w składnik przeciwzmarszczkowy – re tinol; skutecznie odżywia i wygładza skórę, zmniejsza głębokość zmarszczek oraz zapobiega ich powstawaniu,
 • solanka sopocka - posiada unikalne właściwości lecznicze, mineralizuje organizm przez skórę; wpływa na efektywne nawilżenie i elastyczność skóry oraz poprawia jej kondycję


Preparat testowany alergologicznie i dermatologicznie.

NN-KZI-I500-012
Wygładzające
Żel pod prysznic
500 ml

Dodaj opinię

rating 5 / 5

naprawdę polecam

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 lipca 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
Polska Marka BCD