Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Mleczko czyszczące Frosch, lawendowe

Mleczko czyszczące Frosch, lawendowe

Marka:

Frosch

Mleczko lawendowe marki Frosch ekologicznie i dokładnie czyści powierzchni ceramiczne, emaliowane zarówno w kuchni jak i w łazience. Naturalne składniki i tradycyjne receptury gwarantują skuteczność pozbywania się zanieczyszczeń z jednoczesną dbałością o zdrowie i środowisko.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

9,51 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

8,76 zł
Pojemność
 • NN-HFR-B500-007

Cena za opakowanie
z VAT 23%

9,51 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

8,76 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Frosch Mleczko do czyszczenia Lawenda


Mleczko Frosch to idealny produkt do czyszczenia zarówno kuchni jak i łazienki .
Świetnie sprawdza się w usuwaniu różnego rodzaju zanieczyszczeń tj. tłuszcz, kamień oraz osady z wody i mydła. Dzięki specjalnej formule opartej na działaniu olejku z lawendy i naturalnej mączki marmurowej usuwa z łatwością wszelkie zabrudzenia z emalii, stali szlachetniej, a także powierzchni ceramicznych. Mleczko nie rysuje powierzchni, dodatkowo pozostawia świerzy i przyjemny zapach.
Zawiera substancje czynne, które ulegają biodegradacji.

NN-HFR-B500-007
Tak
Mleczko
Powierzchnie zmywalne
500 ml
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.