Laktator ręczny Medela Harmony Pump&Feed Set

Laktator ręczny Medela Harmony Pump&Feed Set

Marka:

Medela

Medela Harmony Pump & Feed Set to ręczny laktator z kompletnym zestawem do odciągania i karmienia dziecka. Lejek w uniwersalnym rozmiarze 24mm wykonany z bezpiecznego silikonu dla większego komfortu. Dzięki niewielkiej wadze pozwala na sprawne i dyskretne wykorzystanie go w każdym miejscu. 

Cena za opakowanie
z VAT 8%

206,70 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

203,03 zł

Cena za opakowanie
z VAT 8%

206,70 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

203,03 zł

Produkt dostępny
Polecane do tego produktu

Medela Laktator Harmony Pump & Feed Set Zestaw do odciągania i podawania pokarmu

Laktator Harmony i zestaw żywieniowy Pump&Feed Set to wszystko czego potrzeba, aby zacząć odciągać i karmić dziecko. Laktator Harmony przeznaczony jest dla mam, które głównie karmią piersią. Świetnie nadaje się do podróżowania lub jako zapas do pompy elektrycznej.

Cechy produktu:

 • laktator opiera się na technologii dwufazowej, która bazuje na naturalnych odruchach ssania dziecka,
 • laktator jest łatwy do złożenia, idealny do sporadycznego odciągania ręcznego, zapewnia ciche i komfortowe odciąganie, istnieje możliwość doboru lejka do wielkości brodawki,
 • ergonomiczny uchwyt laktatora umożliwia skuteczne odciąganie,
 • urządzenie proste w montażu, użyciu i czyszczeniu,
 • smoczek Calma umożliwia nakarmienie dziecka w taki sposób, aby naśladować ssanie piersi, jeden uniwersalny rozmiar i kształt, zapewnienie uniknięcia połykania powietrza podczas jedzenia co jest zasługą systemu odprowadzania powietrza,
 • wkładki laktacyjne to miękki i miły dla skóry materiał zapewniający poczucie komfortu, superchłonna ochrona dla dłuższego poczucia suchości oraz podwójny pasek samoprzylepny utrzymujący wkładkę na miejscu.

Zestaw zawiera: laktator Harmony oraz zestaw Pump & Feed Set: rączka z membraną, końcówka lejka „Personal Fit” 24mm, konektor, zaworek i 2 membranki, butelka, podstawka pod butelkę, nakrętka, smoczek calma, próbki jednorazowych wkładek laktacyjnych.

Produkt posiada 24 miesięce (2 lata) gwarancji producenta, treść gwarancji znajduje się w pliku poniżej.

NN-AME-AARP-002
Podstawka, Dwufazowy, Nie zawiera BPA
Manualny
211.09k
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 sierpnia 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
PROMOCJA