Laktator elektryczny Canpol Easy Start, dwufazowy

Laktator elektryczny Canpol Easy Start, dwufazowy

Marka:

Canpol

Canpol Easy Start to ulepszony laktator elektryczny z kilkustopniową regulacją siły ssania. Posiada dwa rodzaje zasilania - zarówno sieciowe jak i bateryjne, dzięki czemu można zabierać go ze sobą w podróż. Dodatkowym atutem jest regulacja procesów laktacji, dzięki nakładce masującej na pierś.

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

rabat 8,70 zł

217,40 zł

208,71 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

208,34 zł

Produkt niedostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Laktator elektryczny Easy Start Canpol

Nowej generacji laktator elektryczny Easy Start Canpol babies pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku.


Cechy produktu:

 • laktator posiada aż trzystopniową regulację rytmu ssania wzorowaną na naturalnym, dwufazowym rytmie ssania dziecka: tryb rozruchu odwzorowuje szybkie ssanie dziecka stymulujące wypływ pokarmu z piersi (I faza ssania), tryb naturalny oraz mocny odzwierciedlają wolne i głębokie ssanie mleka (II faza ssania),
 • produkt wyposażony jest w trzystopniowy zakres regulacji siły ssania, co pozwala na dostosowanie siły ssania do indywidualnych potrzeb każdej mamy,
 • w delikatnym i skutecznym odciąganiu pomoże silikonowa nakładka masująca stymulująca wypływ pokarmu,
 • laktator ma dwa typy zasilania (bateryjne i sieciowe), które umożliwiają stosowanie laktatora zarówno w domu, jak i w podróży,
 • uzywanie laktatora prze mamę skutecznie wspomaga i reguluje laktację, chroni piersi przed zastojami mleka i ułatwia karmienie podczas nawałów pokarmu,
 • laktator pracuje bardzo cicho, pozwala zatem na pełny relaks w czasie odciągania pokarmu,
 • produkt jest kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia i przechowywania pokarmu, dzięki dołączonemu adaptorowi pokarm może być odciągany bezpośrednio do wszystkich butelek szeroko i wąskootworowych oraz do pojemników na pokarm marki Canpol babies,
 • sprzęt ten jest intuicyjny i bardzo łatwy w montażu.

Zestaw zawiera: pojemnik do przechowywania pokarmu oraz kompletną butelkę wąskootworową.

Produkt posiada 24 miesięce (2 lata) gwarancji producenta, treść gwarancji znajduje się w pliku poniżej.


NN-ACA-AAEB-001
Nakładka masująca, Regulacja siły ssania, Dwufazowy, Nie zawiera BPA
Bateryjne, Sieciowe
Elektryczny
210.43k
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.