Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Kubek niekapek Lovi 360° Retro

Kubek niekapek Lovi 360° Retro

Marka:

Lovi

Kubek niekapek Lovi 360° z serii Retro pozwala pomóc w przejściu z korzystania z kubka niekapka do używania szklanki do picia. Umożliwia picie z dowolnego miejsca wokół krawędzi kubka. Zawór zapobiega wylewaniu się płynów z kubeczka. Wygodne uchwyty umożliwiają samodzielne trzymanie kubka.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

28,43 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

27,74 zł
Kolor
 • NN-ALO-BIT6-002
Pojemność

Cena za opakowanie
z VAT 23%

28,43 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

27,74 zł
Produkt niedostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Kubek niekapek Lovi 360° Retro z uchwytami

Kubek Lovi to kolejny krok w rozwoju samodzielności Twojego dziecka. Jako jedyny uczy picia jak ze szklanki, ale bez rozlewania, a zarazem chroni przed bakteriami.


Nie posiada ustnika dzięki czemu ułatwia przechodzenie od picia z kubka treningowego i kubka niekapka do picia ze szklanki.


Cechy produktu:

 • kubek nie posiada ustnika, przyzwyczaja zatem dziecko do naturalnego sposobu picia (jak ze szklanki). Aby wziąć łyk, wystarczy ssać napój z któregokolwiek miejsca wokół krawędzi.

 • innowacyjny system uszczelniania w nakrętce 360° umożliwia picie jak ze szklanki, ale bez rozlewania,

 • zastosowana w nakrętce kubka opatentowana ochrona SteriTouch® pozwala na zredukowanie populacji bakterii, aż do 99,99% w ciągu 24 godzin,

 • profilowane uchwyty ułatwiają dziecku chwytanie i trzymanie kubka.


Kubek dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Nie zawiera BPA.


Elementy zestawu: kubek, nakrętka, kapsel, uchwyty.

NN-ALO-BIT6-002
Po 9. miesiącu
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.