Kaszka Holle, mleczno-orkiszowa, po 4. miesiącu

Kaszka Holle, mleczno-orkiszowa, po 4. miesiącu

Marka:

Holle

Kaszka mleczno-orkiszowa Holle przeznaczona dla niemowląt po 4. miesiącu. Stanowi pełnowartościowy, pożywny posiłek, w całości stworzony z ekologicznych składników. Doskonale sprawdzi się jako wieczorny posiłek rozszerzający dietę oraz do nauki posługiwania się łyżeczką.

Opakowanie
 • NN-ZHL-O225-001

Cena za 1 opak.
z VAT 5%

rabat 1,12 zł

13,21 zł

12,09 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 5%

11,98 zł

Produkt niedostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Kaszka mleczno-orkiszowa pełnoziarnista BIO, 4m+ Holle 250 g

Kaszka mleczno-orkiszowa BIO HOLLE, wyprodukowana z ekologicznych składników, jest pełnowartościowym posiłkiem dla dzieci od 4. miesiąca życia. Wszystkie składniki kaszki pochodzą z upraw biologicznych i upraw biodynamicznych. Kaszka mleczno-orkiszowa zawiera gluten i mleko. Nie zawiera cukru. Zawiera razową mąkę orkiszową, witaminy i składniki mineralne.

Kaszka to treściwy posiłek, idealny do podania dla dziecka przed snem. Kaszka jest łatwa w przygotowaniu, wystarczy wymieszać ją z wodą. Posiłek można podawać zarówno na ciepło, jak i na zimno. Ma pyszny smak, który polubi każdy maluch.

Sposób przygotowania:

do 130ml przegotowanej wody, ostudzonej do temperatury około 50 stopni C, wsypać 4,5 łyżek stołowych (40g) kaszki, dokładnie wymieszać, nie gotować. Podawać w temperaturze około 37 stopni C.

Termin ważności produktu: 30.04.2021r.

NN-ZHL-O225-001
Tak
Orkiszowa
Po 4. miesiącu
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
PROMOCJA