Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Kapsułki do prania Ecozone, ekologiczne

Kapsułki do prania Ecozone, ekologiczne

Marka:

Ecozone

Ecozone Tabletki do prania to unikatowy produkt o ekologicznej formule. Naturalne składniki, wolne od sztucznych substancji drażniących jest bezpieczny nawet w stosunku do osób ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii. Skoncentrowana formuła składników aktywnych powoduje skutecznie usuwanie plam. 

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 20,54 zł

53,47 zł

32,93 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

32,66 zł
Ilość sztuk
 • NN-HEC-PA32-001

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 20,54 zł

53,47 zł

32,93 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

32,66 zł
Produkt niedostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Ecozone Ekologiczne tabletki do prania


Tabletki do prania Ecozone o specjalnej formule opartej na ekologicznych składnikach, opracowanej do zwalczania trudnych i uporczywych plam i zabrudzeń. Tabletki stosować można do dowolnego prania. Nadają tkaninom wyjątkową świeżość i miękkość.


Produkt łatwy i wygodny w użyciu – forma tabletki umożliwia wygodne dozowanie bez odmierzania i rozlewania.


Naturalny, wegański skład, wolny od optycznych rozjaśniaczy. Produkt biodegradowalny.Skład: Sodium Carbonate,Sodium Carbonate Peroxide,Sodium Sulphate,Sodium Chloride,Sodium bicarbonate,Tetraacetyl Ethylene Diamine,Coceth-7,Sulphuric acid,mono-C12-18-alkyl esters,Polyethyleneglycol,Citric Acid,Zeolyte,Sodium-Imminodisuccinate,Soap,Enzymes,Talc,Sodium Salt,Polysiloxane,polyvinylpyrrolidone,Perfume.

NN-HEC-PA32-001
Tak
Koloru
Kapsułki
32 szt.
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

PROMOCJA