Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Wanienka z leżaczkiem Skip Hop Wieloryb Moby

Wanienka z leżaczkiem Skip Hop Wieloryb Moby

Marka:

Skip Hop

Wanienka Moby to popularny produkt do kąpania niemowląt do 11kg. Wanienka jest wyjątkowa, ponieważ rośnie razem z dzieckiem i ułatwia młodej mamie wygodną kąpiel dziecka. Posiada szybkoschnącą wkładkę z materiału izolującą ciało dziecka od zimnych ścianek samej wanienki.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 40,01 zł

210,00 zł

169,99 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

162,50 zł
Kolor
 • NN-ASH-CMSR-001

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 40,01 zł

210,00 zł

169,99 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

162,50 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Skip Hop Wanienka z leżaczkiem Wieloryb Moby 0-6m+

Wanienka do kąpieli Skip Hop o specjalnej, unikalnej budowie rośnie razem z dzieckiem, towarzysząc mu w trzech etapach życia - od noworodka, przez niemowlę zaczynające siadać, kończąc na dziecku samodzielnie siedzącym. Odpowiednia regulacja siedziska pozwala na dostosowanie wymiarów wanienki do wieku dziecka – dzięki temu w wanience mogą kąpać się maluchy od pierwszego miesiąca życia oraz dzieci starsze – do 11 kg wagi.

Cechy produktu:

 • siedzisko mocuje się w dwóch ergonomicznych pozycjach: wyższej, wspierającej całe ciało dziecka i niższej, wspierającej pozycję siedzącą,
 • leżaczek wykonany z podwójnej siateczki, z komfortowo zakończonymi brzegami bezpiecznie i wygodnie podtrzymuje malucha od stóp do głów,
 • miękkie siedzisko dopasowuje się kształtem do dziecka i umożliwia niemowlętom naukę siadania (można je wyjąć z wanny, gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć),
 • antypoślizgowe wnętrze zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas kąpieli,
 • wanienka posiada obrotowy hak do zawieszania na wieszaku bądź prysznicu,
 • w komplecie korek spustowy,
 • nie zawiera PVC, ftalanów.

Wiek dziecka: od 0 do 6+ miesięcy; do 11 kg

Rozmiary wanienki: 70 x 48 x 29 cm

NN-ASH-CMSR-001
0-6ms.
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

PROMOCJA