Suplement diety dla kobiet karmiących piersią Humana Piulatte 8 saszetek

Suplement diety dla kobiet karmiących piersią Humana Piulatte 8 saszetek

Marka:

Humana

Humana piùlatte to suplement diety, który poleca się karmiącym matkom już od pierwszych dni karmienia bądź w momencie, w którym zostały zauważone problemy z prawidłową laktacją. Pobudza wydzielanie mleka między innymi dzięki zawartości ostropestu i fosfatydyloseryny. Jest bezpieczny dla mamy i dziecka.

[Czytaj dalej]

Cena za 1 opak.
z VAT 8%

28,22 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 8%

27,79 zł

Cena za 1 opak.

28,22 zł

Cena od 3 opak.

27,79 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!

Dodatkowe promocje

 • Zamówienia powyżej 109 zł dostarczamy za DARMO!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Humana Piùlatte - suplement pobudzający laktację, 8 saszetek x 5g

Humana Piùlatte to suplement diety oparty na ziołach o działaniu prolaktacyjnym. Produkt może być stosowany przez mamę profilaktycznie nawet od pierwszego dnia karmienia piersią lub w momencie wystąpienia problemów z laktacją. 

Dla kogo polecany jest produkt?

 • dla mam wcześniaków,
 • dla mam rodzących przez cesarskie cięcie,
 • dla mam narażonych na stres,
 • dla mam, które chcą karmić dziecko jak najdłużej.

Innowacyjny suplement dla mam

Suplement Piùlatte zawiera opatentowany kompleks SILITIDIL® - to zaawansowany, naturalny system dostarczania składnika aktywnego pobudzającego laktację zwanego sylimaryną pochodzącą z ostropestu plamistego. Dzięki cząsteczce Silitidil® sylimaryna jest aż 13 krotnie lepiej przyswajana przez mamę.

Wzbogacony witaminami

Suplement diety Piùlatte zawiera tak zwany Lacta-Plus-Complex, czyli połączenie cząsteczki Silitidil® z wit. D3 odpowiadającą za zdrowe kości oraz wit. B12 zmniejszającą uczucie znużenia i zmęczenia. Produkt został przebadany klinicznie dając pewność skutecznośic działania i bezpieczeństwa - zarówno dla mamy, jak i dla maluszka.

Zastosowanie: stosować w celu pobudzania fizjologicznej laktacji u kobiet karmiących piersią. Zalecana dzienna dawka: jedna saszetka. 

Skład:

cukier, 2,6% ekstrakt z ostropestu plamistego; 2,6% fosfatydyloseryna; emulgator: lecytyna sojowa; kwas: kwas cytrynowy; aromat; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; witamina B12; witamina D3.

Produkt bezglutenowy.

NN-ZHU-C070-002
Proszek

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 109 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 109 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 109 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 109 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.