Silikonowy laktator-kolektor, BabyOno

Silikonowy laktator-kolektor, BabyOno

Marka:

BabyOno

Manualny laktator-kolektor marki BabyOno to nieoceniona pomoc przy karmieniu. Zbiera mleko z drugiej piersi podczas karmienia maluszka lub korzystania z laktatora. Wykonany z miękkiego silikonu bez BPA imituje ssanie dziecka, pobudzając laktację lub przynosząc ulgę przepełnionym piersiom.

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

20,41 zł

Cena od 5 opak.
z VAT 23%

20,09 zł

Cena za 1 opak.

20,41 zł

Cena od 5 opak.

20,09 zł

Produkt niedostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Silikonowy laktator-kolektor, BabyOno, 90 ml

Silikonowy laktator-kolektor marki BabyOno służy do ręcznego zbierania mleka z piersi matki. Podczas karmienia naturalnego lub za pomocą laktatora pokarm w obu piersiach zbiera się jednocześnie - manualny laktator pozwoli zebrać mleko z drugiej piersi i przechować je na później. 

Silikonowy laktator-kolektor to niezwykle przydatne urządzenie przy regulowaniu laktacji. Przyniesie ulgę w przepełnionych pokarmem piesiach na początku karmienia i pobudzi laktację w sytuacjach, gdy brak mleka nie zaspokaja potrzeb maluszka. Urządzenie jest małe, ciche i dyskretne, z powodzeniem zmieści się w każdej torebce.

Laktator-kolektor BabyOno wykonany został z miękkiego silikonu nie zawierającego szkodliwego bisfenolu A (BPA). Kształtem przypomina lejek ze zbiorniczkiem. Przed użyciem należy go ścisnąć i przyłożyć do piersi, by górna część przyssawki szczelnie otoczyła sutek. Puszczając laktator wytwarza się podciśnienie imitujące ssanie dziecka. W ten sposób każda cenna kropla pokarmu trafi do zbiorniczka.

Urządzenie BabyOno jest bardzo lekkie, nie trzeba go przytrzymywać ręką w czasie użycia, dając mamie pełną swobodę. Po zakończonym karmieniu mleko można zamknąć w zbiorniczku za pomocą szczelnej przykrywki, a następnie odstawić do lodówki lub przelać do woreczka i zamrozić.

Cechy produktu:

 • manualny laktator-kolektor,
 • zbiera mleko z drugiej piersi matki podczas karmienia lub używania laktatora,
 • jest lekki i poręczny, nie wymaga podtrzymywania ręką,
 • posiada ergonomiczny kształt,
 • wykonany z miękkiego silikonu bez BPA,
 • posiada szczelną pokrywkę ułatwiającą przechowywanie w lodówce.
NN-ABO-BCC1-001
Nie zawiera BPA
Manualny
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.