Balsam do opalania Familijny SPF 50 Eva Sun 175 ml

Balsam do opalania Familijny SPF 50 Eva Sun 175 ml
NOWOŚĆ
PROMOCJA
POLSKA MARKA
Marka:

Balsam do opalania Familijny SPF 50 Eva Sun to skuteczna ochrona przeciwsłoneczna dla całej rodziny. Jego łagodna formuła jest bezpieczna dla dorosłych i dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Balsam jest wodoodporny, łatwo się rozprowadza, a także wykazuje odporność na przywieranie piasku do skóry.

[Czytaj dalej]

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

44,99 zł

Cena za 1 opak.

44,99 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!

Dodatkowe promocje

 • Zamówienia powyżej 109 zł dostarczamy za DARMO!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Familijny balsam do opalania SPF 50, Eva Sun, 175 ml

Familijny balsam do opalania Eva Sun SPF 50 to skuteczna ochrona przeciwsłoneczna dla całej rodziny - dla dorosłych i dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Balsam doskonale rozprowadza się na skórze, tworząc niewidoczny film, który skutecznie chroni skórę przed nadmierną utratą wody i zapobiega przesuszeniu.

Skuteczne działanie ochronne

Formuła balsamu z systemem fotostabilnych filtrów UVA + UVB oraz ochroną przed promieniami IR pielęgnuje
i zabezpiecza skórę dzieci i dorosłych przed negatywnymi skutkami działania promieniowania słonecznego i światła podczerwonego. Jednocześnie balsam zmniejsza ryzyko poparzeń oraz zwiększa ochronę DNA komórek przed uszkodzeniami.

Wodoodporna formuła

Balsam Eva Sun jest wodoodporny, a jednocześnie zapobiega przywieraniu piasku do skóry. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno na plaży, jak i podczas aktywności na świeżym powietrzu.

Bezpieczeństwo dla skóry

Balsam został przebadany dermatologicznie, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa nawet dla wrażliwej skóry dzieci. Będzie także odpowiednią opcją dla osób posiadających wygojone tatuaże.

Czy wiesz, że...

Bursztyn od wieków wykorzystywany jest w kosmetyce ze względu na swoje naturalne piękno i właściwości lecznicze. Jest to skamieniała żywica, która występuje w różnych kolorach, od jasnożółtego do ciemnobrązowego. W kosmetyce bursztyn wykorzystuje się ze względu na jego właściwości nawilżające, przeciwstarzeniowe i lecznicze.

Bursztyn jest bogaty w przeciwutleniacze, które pomagają chronić skórę przed wolnymi rodnikami i zmniejszają oznaki starzenia. Wykazano, że poprawia elastyczność i jędrność skóry.

Bursztyn jest naturalnym środkiem przeciwzapalnym, może pomóc ukoić i wyleczyć podrażnioną skórę. Jest stosowany w produktach przeznaczonych do skóry wrażliwej lub trądzikowej w celu złagodzenia zaczerwienień i stanów zapalnych.

Dodatek biokompleksu bursztynu do kremu przeciwsłonecznego dobroczynnie wpływa na skórę, poprawiając jej kondycję podczas ekspozycji na słońce.

ES-F06-F050-003
Ochronne
Balsam do opalania
Do opalania
175 ml
Dorosły, Starsze dziecko, Po 6. miesiącu
Wszystkie rodzaje skóry
50 SPF

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 109 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 109 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 109 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 109 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.
NOWOŚĆ
PROMOCJA
POLSKA MARKA