Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Płyn uniwersalny Dr Max, cytrynowy

rating 5/5 (2)
Płyn uniwersalny Dr Max, cytrynowy
Marka:

Uniwersalny płyn cytrynowy dr Max świetnie sprawdzi się do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni zarówno w domu jak i zakładzie pracy. Z niezwykłą precyzją usuwa zaschnięty brud, a także tłuste plamy. Jest delikatny dla mytych powierzchni i nie pozostawia smug.Cytrynowy zapach przyjemnie odświeża.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,53 zł

6,42 zł

5,89 zł

Cena od 10 opak.
z VAT 23%

5,61 zł
Pojemność
 • CH-221-U750-N08

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,53 zł

6,42 zł

5,89 zł

Cena od 10 opak.
z VAT 23%

5,61 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 250zł, a żel do mycia rąk bez wody i mydła Eva 50ml otrzymasz GRATIS. Użyj kodu: Wiosna. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Polecane do tego produktu

Płyn uniwersalny o zapachu cytrynowym Dr Max

Płyn uniwersalny Dr Max skutecznie usuwa brud i tłuszcz ze wszystkich powierzchni zmywalnych. Dzięki starannie opracowanej recepturze znakomicie czyści podłogi, kafelki, kuchenki, wanny, zlewozmywaki, blaty, glazurę oraz powierzchnie ze szkła, marmuru, tworzyw sztucznych i chromowane.
Jest produktem o wysokim stopniu koncentracji. Już niewielka ilość płynu wystarczy do nadania czyszczonym powierzchniom idealnej czystości.
Posiada atest PZH.


Wszystkie produkty chemii gospodarczej Dr Max są przyjazne dla środowiska naturalnego, a ich składniki ulegają biodegradacji.

CH-221-U750-N08
Płyn do czyszczenia powierzchni
Powierzchnie zmywalne

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Nie znam lepszego płynu, który jest do "wszystkiego". Bardzo łatwo radzi sobie ze wszystkimi brudami. Nawet bardzo starymi. Przyjemny zapach i wydajny. Nakrętka na 4 litry wody. Skondensowany zwalcza wszystko najstarsze plamy. Polecam

rating 5 / 5

plyn wydajny i dosyc skuteczny zapach przyjemny polecam

Warunki dostawy i płatności

1. Formy dostawy

GLS - płatności elektroniczne (PAYU), przelew tradycyjny, wpłata na konto

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł


Paczkomaty InPost - płatności elektroniczne (PAYU), przelew tradycyjny, wpłata na konto

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską lub drogą przesyłki paczkomatowej. Koszty przesyłki określone są na stronie https://www.blizejciebie.pl/content/1-dostawa-i-platnosci. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jedynie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić płatnością online (przelew elektroniczny, karta bankowa na platformie on-line), tradycyjnym przelewem na konto lub gotówka na konto. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym na konto i gotówce na konto w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Gotówka na konto to wpłata w banku lub dowolnej placówce typu poczta gotówki na rachunek bankowy naszego sklepu.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.