Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Olejek do masażu Weleda, dla kobiet w ciąży 100ml

Olejek do masażu Weleda, dla kobiet w ciąży 100ml

Marka:

Weleda

Olejek Weleda to olejek przeznaczony dla masażu przeznaczony dla kobiet w ciąży i po ciąży. Produkt poprawia skórze kolory, zapewnia jej elastyczność oraz zapobiega rozstępom. Zawiera witaminy i naturalne oleje, które zmniejszają ryzyko powstania rozstępów oraz pozostawiają skórę gładką i nawilżoną.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 7,82 zł

78,29 zł

70,47 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

70,22 zł
Pojemność
 • NN-KWE-C100-001

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 7,82 zł

78,29 zł

70,47 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

70,22 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 49 zł i odbierz chusteczki nawilżane Jelp 20 szt. GRATIS! Użyj kodu: Okazja
Polecane do tego produktu

Weleda Olejek do masażu na rozstępy dla kobiet w ciąży

Weleda Olejek do masażu na rozstępy zapobiega rozstępom, pozostawiając skórę gładką, elastyczną i giętką. Pomaga zachować skórze jej naturalny odcień i elastyczność w trakcie i po ciąży.

Cechy produktu:

 • zawiera jedynie naturalne składniki,
 • olejek zawiera zapobiegający powstawaniu rozstępów słodki olej migdałowy, bogaty w witaminę E olej z kiełków pszenicy oraz ekstrakt z organicznej arniki,
 • pozostawia skórę gładką, nawilżoną i pachnącą,
 • stworzony we współpracy z doświadczonymi farmaceutami i położnymi,
 • testowany dermatologicznie, certyfikowany.

Należy stosować 2-3 razy dziennie od początku trwania ciąży do końca okresu karmienia piersią. Wasować delikatnymi, kolistymi ruchami w skórę brzucha, ud, pupy i piersi.

Skład:

olej ze słodkich migdałów, olejek z nasion jojoby, olej z kiełków pszenicy, zapach, ekstrakt z kwiatu arniki górskiej, limonen, linalol, cytronelol, geraniol, cytral, eugenol, earnezol.

NN-KWE-C100-001
Tak
Odżywcze
Olejek
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

PROMOCJA