Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Koncentrat do płukania Frosch 750ml

rating 5/5 (6)
Koncentrat do płukania Frosch 750ml

Marka:

Frosch

Koncentrat do płukania Frosch stworzony został w oparciu o naturalną kompozycję składników, które są bezpieczne zarówno dla ciała jak i dla środowiska. Łagodny skład nie wywołuje alergii ani nie powoduje podrażnień, nawet u osób z problemami skórnymi. Płyn odświeża ubrania i nadaje piękny zapach.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,98 zł

10,90 zł

9,91 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

9,35 zł
Rodzaj
 • NN-HFR-K750-001

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,98 zł

10,90 zł

9,91 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

9,35 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Frosch Koncentrat do płukania

FROSCH to uniwersalne środki czystości oparte na naturalnych składnikach. Przyjazne dla środowiska, są wydajne, skuteczne i bezpieczne dla skóry. Wszystkie produkty FROSCH w wysokim stopniu ulegają biodegradacji, nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, nie były testowane na zwierzętach.

Frosch Płyn do płukania zapewnia wyjątkową miękkość i delikatność tkanin. Nadaje rzeczom świeży i długotrwały zapach, równocześnie pielęgnując i chroniąc włókna tkanin. Substancje czynne ulegają biodegradacji. Składniki płynu są wyłącznie pochodzenia roślinnego z ekstraktem z owocu granatu.

Działanie produktu:

 • dzięki wybornym owocowym i kwiatowym nutom, które zostały połączone z kremową, piżmową bazą, utworzono doskonały, ciepły zapach o długotrwałej świeżości co pozwala na uzyskanie przy każdym praniu świeżych i miękkich ubrań,
 • płyny do płukania tkanin zawierają również perfumowane mikrokapsułki, które osadzają się na ubraniach i uwalniają długotrwałą świeżość z każdym krokiem, jaki robisz pranie,
 • podczas cyklu płukania ubrania wchłaniają mniej wody i dlatego szybciej schną,
 • dzięki gładszej powierzchni tkanin prasowanie jest niezwykle łatwe.
NN-HFR-K750-001
Tak
Bieli i koloru
Płyn
750 ml
rating 5 / 5

Bardzo dobry płyn, ma piękny zapach. Nie ma obawy o sztuczne dodatki.

rating 5 / 5

Bardzo ładny zapach i skuteczny u użyciu

rating 5 / 5

polecam
ubrania mięciutkie

rating 5 / 5

Bardzo przyjemnie pachnie

rating 5 / 5

Jestem zadowolona

rating 5 / 5

Polecam

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

PROMOCJA