Bella

Lista produktów marki Microlife

Marka Microlife jest jednym ze światowych liderów na rynku w zakresie rozwoju i produkcji medycznego sprzętu do użytku domowego oraz w zakładach opieki zdrowotnej. W ofercie producenta znajdują się najlepszej jakości termometry, ciśnieniomierze i urządzenia do leczenia i ochrony dróg oddechowych. Wyroby Microlife pozwalają na rzetelną kontrolę stanu zdrowia zarówno dzieci, jak i osób dorosłych, dlatego z powodzeniem znajdą zastosowanie w każdym domu.

Produkty Microlife to urządzenia medyczne przebadane i zatwierdzone do użytku szpitalnego, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jakość wykonania i intuicyjna technologia sprawiają, że urządzenia są niezwykle przyjazne w obsłudze przy jednoczesnym zachowaniu precyzji pomiaru.

Marka Microlife jest pionierem w stworzeniu bezrtęciowego termometru elektronicznego. Dostępna obecnie szeroka gama termometrów elektronicznych, w tym termometrów bezdotykowych, pozwala na wybór urządzenia najbliższego własnym potrzebom. W ofercie sklepu internetowego BliżejCiebie polecamy termometry bezdotykowe Microlife NC 100, Microlife NC 150 oraz Microlife NC 200. Dużą popularnością cieszy się także termometr bezdotykowy Micfoliwe NC 400 w kształcie przyjaznego dzieciom delfinka.