Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Zestaw Medela do karmienia piersią Medela Breastfeeding IV Starter Kit

Zestaw Medela do karmienia piersią Medela Breastfeeding IV Starter Kit

Marka:

Medela

Zestaw Medela Breastfeeding IV Starter Kit doskonale sprawdzi się jako zestaw uzupełniający do wszystkich laktatorów firmy Medela. Zawiera butelki, torebki Pump&Save, smoczek Calma, wkładki laktacyjne, krem Purelan, torebkę do sterylizacji.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 15,65 zł

150,50 zł

134,86 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

134,59 zł

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 15,65 zł

150,50 zł

134,86 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

134,59 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 250zł, a żel do mycia rąk bez wody i mydła Eva 50ml otrzymasz za 1 grosz. Użyj kodu: Wiosna. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Polecane do tego produktu

Medela Breastfeeding Starter Kit Zestaw do karmienia piersią

Zestaw startowy Breastfeeding Starter Kit to wyjątkowy pakiet produktów, który pomoże kobiecie w pierwszych tygodniach karmienia piersią, bez względu na to czy tylko karmi piersią, czy również odciąga pokarm. To idealne rozwiązanie do zbierania, przechowywania i podawania mleka oraz dezynfekcji posiadanych urządzeń.

Cechy produktu:

 • butelki są bezpieczne i zajmują niewiele miejsca, można je przechowywać w zamrażarce lub lodówce,
 • torebki Pump&Save zapewniają łatwe i bezpieczne zbieranie i przechowywanie cennego mleka matki,
 • smoczek Calma umożliwia nakarmienie dziecka w taki sposób, aby naśladować ssanie piersi, ma jeden uniwersalny rozmiar i kształt, dzięki systemowi odprowadzania powietrza zapewnia uniknięcie połykania powietrza podczas jedzenia,
 • wkładki laktacyjne to miękki i miły dla skóry materiał zapewniający poczucie komfortu, superchłonna ochrona dla dłuższego poczucia suchości,
 • Purelan – naturalna, hypoalergiczna maść do pielęgnacji brodawek sutkowych i skóry,
 • torebka QuickClean pozwala zdezynfekować akcesoria w ciągu 3 minut w kuchence mikrofalowej, dodatkowo eliminuje 99,9% najbardziej powszechnych bakterii i zarazków.

Zestaw zawiera: 2x butelka 150ml, 5x torebka Pump&Save, 1x uniwersalny smoczek Calma, 12x jednorazowe wkładki laktacyjne, 1x Purelan 7g – 100% czystej lanoliny, 1x torebka QuickClean do sterylizacji butelek i akcesoriów w kuchence mikrofalowej.

NN-AME-BAZZ-004
Ekonomiczny zestaw
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Formy dostawy

GLS - płatności elektroniczne (PAYU), przelew tradycyjny, wpłata na konto

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł


Paczkomaty InPost - płatności elektroniczne (PAYU), przelew tradycyjny, wpłata na konto

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską lub drogą przesyłki paczkomatowej. Koszty przesyłki określone są na stronie https://www.blizejciebie.pl/content/1-dostawa-i-platnosci. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jedynie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić płatnością online (przelew elektroniczny, karta bankowa na platformie on-line), tradycyjnym przelewem na konto lub gotówka na konto. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym na konto i gotówce na konto w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Gotówka na konto to wpłata w banku lub dowolnej placówce typu poczta gotówki na rachunek bankowy naszego sklepu.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
PROMOCJA