Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Woreczki na pokarm Babyono Natural Nursing, ze wskaźnikiem temperatury

Woreczki na pokarm Babyono Natural Nursing, ze wskaźnikiem temperatury

Marka:

BabyOno

Woreczki Natural Nursing Babyono przeznaczone są do przechowywania oraz mrożenia pokarmu dla niemowląt. Wskaźnik wskazuje, kiedy temperatura mleka jest optymalna dla dziecka. Strunowe zapięcie, stabilna podstawa, miarka do odmierzania i etykieta do opisywania woreczków.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 2,45 zł

27,69 zł

25,24 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

24,94 zł
Pojemność
 • NN-ABO-BCBA-001

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 2,45 zł

27,69 zł

25,24 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

24,94 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

BabyOno Woreczki do przechowywania pokarmu poj. 350 ml

Wysokiej jakości woreczki firmy BabyOno przeznaczone do przechowywania, a także mrożenia pokarmu matki . Wyprodukowane z bezpiecznych, atestowanych materiałów – nie zawierają rakotwórczego Bisfenolu A. Woreczki w czasie produkcji zostają poddane procesowi sterylizacji promieniami gamma, aby zachować największy poziom higieny.

Atutem woreczków jest ich stabilna podstawa, pomocna przy przechowywaniu i transporcie pokarmu, a także umieszczona na froncie miarka – pozwalająca dokładnie odmierzyć pokarm. Na woreczkach Natural Nurising umieszczono wskaźnik temperatury – w postaci dwóch chmurek.

Cechy produktu:

 • Wykonane z dwu warstw – zewnętrzna PET, wewnętrzna CPE,
 • Zamknięcie w postaci struny,
 • Specjalne pole na informacje
 • Wskaźnik temperatury

Opakowanie: 20 szt.

NN-ABO-BCBA-001
Woreczki, Na pokarm matki
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.