Wkładki higieniczne Bella BiO based Long ekologiczne

Wkładki higieniczne Bella BiO based Long ekologiczne
POLSKA MARKA
Marka:

Ultracienkie wkładki higieniczne Bella BiO based Long to ekologiczna alternatywa wobec tradycyjnych wkładek dla kobiet. Zostały wykonane z surowców odnawialnych - są przyjazne środowisku i przyczyniają się do oszczędzania nieodnawialnych zasobów planety. Wydłużony kształt zapewnia maksimum komfortu.

Ilość sztuk
 • BE-022-RN22-W01

Cena za 1 opak.
z VAT 5%

rabat 8,32 zł

19,99 zł

11,68 zł

Cena od 12 opak.
z VAT 5%

10,80 zł

Ilość sztuk
 • BE-022-RN22-W01

Cena za 1 opak.

11,68 zł

Cena od 12 opak.

10,80 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!

Dodatkowe promocje

 • Zamówienia powyżej 69 zł dostarczamy za DARMO!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Ekologiczne wkładki higieniczne Bella BiO based Long

Ekologiczne wkładki higieniczne Bella BiO based Long to wyroby chłonne dla kobiet przyjazne środowisku naturalnemu już na etapie pozyskiwania surowców. W przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek zostały wykonane z surowców odnawialnych. Ekologiczność wyrobu polega na oszczędzaniu nieodnawialnych zasobów planety i wykorzystaniu tzw. biomasy.

Wkładki higieniczne Bella BiO based to propozycja dla kobiet dbających o planetę i minimalizujących negatywny wpływ na środowisko naturalne. Stanowią ekologiczną alternatywę, która zapewnia poczucie suchości i komfortu tak samo skutecznie, jak tradycyjne wkładki!

Wkładki w rozmiarze Long cechują się wydłużonym kształtem w stosunku do wkładek w rozmiarze Normal. Dzięki temu zapewniają jeszcze skuteczniejszą ochronę i komfort w czasie użytkowania.

Cechy produktu:

 • ekologiczne wkładki higieniczne,
 • technologia oparta na surowcach odnawialnych (min. 80%) naturalnego pochodzenia,
 • wegańskie,
 • tworzone w poszanowaniu środowiska naturalnego,
 • doskonale utrzymują się na bieliźnie,
 • niebielone chlorem,
 • nieperfumowane,
 • perforacja wierzchniej warstwy zapewnia lepsze wchłanianie,
 • testowane dermatologicznie,
 • długość wkładki: 17,6 cm.

Za jakością wkładek Bella BiO based przemawiają liczne, przyznane produktowi certyfikaty, m.in. OK biobased, elemental chlorine & perfume free, dermatologically tested, VEGAN, good to be green.

Z czego składają się ekologiczne wkładki higieniczne Bella BiO based?

Wkładki Bella BiO based wykonane zostały w min. 80% z tzw. biomasy - organicznego materiału pochodzenia biologicznego (głównie roślinnego). Biomasa pozyskiwana jest m.in. z bawełny, trzciny cukrowej, drzew, bambusa. Co ważne, materiał może podlegać biodegradacji lub kompostowaniu. Wykorzystując materiały opierające się w większości na surowcach naturalnych przyczyniamy się także do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.

Włóknina bambusowa, wiskoza + celuloza, trzcina cukrowa (zielony polietylen)

Warstwa wierzchnia wkładek Bella BiO based została pokryta w 100% miękką, wyjątkowo komfortową włókniną bambusową. Wykazano, że materiał ten działa antybakteryjnie, a jednocześnie jest oddychający i szybkoschnący - w przypadku podpasek higienicznych sprawdzi się zatem doskonale! Włóknina bambusowa jest w 100% biodegradowalna. Bambus to szybko odnawialne źródło. Pochodzi z kontrolowanych upraw, a pozyskiwana z niego włóknina pozostawia minimalny ślad węglowy.

Druga warstwa wkładek to połączenie wiskozy bambusowej i celulozy. Oba składniki ulegają biodegradacji, dlatego są przyjazne środowisku naturalnemu. Wiskoza bambusowa doskonale wchłania wilgoć, a przy tym jest przewiewna i przyjazna dla skóry. Celuloza nie podrażni nawet wrażliwej skóry, jest delikatna i miękka, a jednocześnie dobrze absorbuje ciecz.

Spodnia warstwa wkładek Bella BiO based wykonana została z zielonego polietylenu (green PE) produkowanego z etanolu trzciny cukrowej. Jest to surowiec pochodzący ze źródeł odnawialnych, a chemicznie zbudowany jak surowiec z ropy naftowej. Zielony polietylen jest poddawany recyklingowi.

BE-022-RN22-W01
Wkładki supercienkie
Włóknina bambusowa
Nie
BiO based
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 69 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 69 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 69 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 69 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.
POLSKA MARKA