Operacja w toku

koszyk jest pusty...
0.00 zł
Wartość

WaterWipes Chusteczki nasączane czystą wodą Soapberry 60 szt

0 5/5 (3) Dodaj opinię
11503
WaterWipes Chusteczki nasączane czystą wodą Soapberry 60 szt
Produkt dostępny
Cena za opakowanie
(z vat 23%)
60 szt. 9.99 zł 0.17 za sztukę 12.83 zł
Cena od 15 opak.
(z vat 23%)
60 szt.9.86 zł 0.16 za sztukę
Produkt w stałej cenie, nie podlega dodatkowym obniżeniom ceny Kupując w naszym sklepie powyżej 15 opakowań tego produktu, możesz otrzymać ten sam produkt w niższej cenie!
Opis produktu

WaterWipes Soapberry Chusteczki nasączane czystą wodą z dodatkiem ekstraktu z orzechów mydlanych 60 szt.

 

WaterWipes Soapberry to chusteczki nasączone czystą wodą przeznaczone do oczyszczania i pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt od 6 miesiąca życia. Producent WaterWipes wykorzystał składnik myjący, ekstrakt z zapianu (orzechów mydlanych), który pozwala nie tylko odświeżyć skórę, ale także dokładnie ją oczyścić. Dzięki temu na rynek wszedł zupełnie nowy produkt, idealnie dostosowany do potrzeb rosnących, poznających świat maluchów, zwłaszcza borykających się z alergiami i dermatozami takimi jak AZS, łuszczyca czy egzema. 

 

Cechy produktu:

  • zawierają tylko 3 składniki: 99,9% odpowiednio oczyszczonej wody oraz 0,1% ekstraktu z pestek grejpfruta i orzechów mydlanych
  • ekstrakt z orzechów mydlanych (saponina) to całkowicie naturalny składnik o skutecznym działaniu myjącym i oczyszczającym, podobnym do mydła. Jednak w przeciwieństwie do tego drugiego nie wysusza skóry i nie podrażnia jej
  • saponina umożliwia delikatne lecz skuteczne oczyszczanie skóry, dlatego chusteczki WaterWipes Soapberry polecane są przede wszystkim do pielęgnacji skóry starszych dzieci, u których chusteczki z samą wodą nie będą wystarczające
  • miękka włóknina jest delikatna dla skóry
  • nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych
  • w pełni bezpieczne dla skóry dziecka - nie zawierają żadnych substancji chemicznych
  • standardowy rozmiar chusteczki

 

Zapian (orzechy mydlane) - nowy składnik w chusteczkach WaterWipes

Z myślą o starszych dzieciach, które podczas aktywnego poznawania świata potrafią porządnie się ubrudzić, WaterWipes przygotowało naturalne chusteczki z dodatkowym składnikiem, umożliwiającym dokładne oczyszczenie skóry bez jej podrażniania. To ekstrakt z zapianu, czyli tak zwanych orzechów mydlanych bądź orzechów piorących. Roślina ta, należąca do gatunku mydleńcowatych, zawiera saponinę, która działaniem przypomina mydło. Jest jednak dużo bardziej delikatna, a przede wszystkim niepodrażniająca i niewysuszająca skóry. Właśnie dlatego WaterWipes Soapberry dedykowane są starszym maluchom, także tym, które przez wzgląd na alergie i dermatozy potrzebują bardzo delikatnej pielęgnacji. Saponina, jako całkowicie naturalny środek czyszczący, rozpuszcza brud i usuwa go, jednocześnie nie niszcząc warstwy hydrolipidowej naskórka. 

Chociaż chusteczki mogą być używane już od pierwszego dnia życia, zalecane jest korzystanie z nich dopiero po 6 miesiącu życia. Niemowlętom wystarczy bowiem najbardziej podstawowa wersja chusteczek jedynie z samą wodą. Starsze, raczkujące już dzieci wymagają dokładniejszego oczyszczania, dlatego właśnie dla nich przeznaczona jest wersja z dodatkowym ekstraktem z orzechów mydlanych. 

 

Skład: woda 99,9%, ekstrakt z nasion grejpfruta, ekstrakt z orzechów mydlanych.

 

Opakowanie: 60 szt.

Marka: Water Wipes

Opinie klientów

Zaloguj się, aby móc ocenić produkt.
Twoja opinia pomoże innym klientom w wyborze właściwego towaru.

WaterWipes Chusteczki nasączane czystą wodą Soapberry 60 szt

Ookk

WaterWipes Chusteczki nasączane czystą wodą Soapberry 60 szt

Świetne i ultradelikatne. Najlepsze na rynku.

WaterWipes Chusteczki nasączane czystą wodą Soapberry 60 szt

Super. Nawilżane woda, bezpieczne dla maluszka

Kod asortymentowy producenta: NN-KBE-Y060-002

Otrzymanie przez Klienta potwierdzenia Sklepu internetowego o przyjęciu zamówienia Klienta czyni ceny wiążącymi dla stron.

© Bliżej Ciebie 2019

Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w Polityce prywatności

Newsletter
Ostatnio oglądane
WaterWipes Chusteczki nasączane czystą wodą Soapberry 60 szt
12.83 zł 9.99 zł
Przy zakupie od 15 opak. cena 9.86 zł