Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Urządzenie i płyn na komary i inne owady Vaco Electro

Urządzenie i płyn na komary i inne owady Vaco Electro

Marka:

VACO

Vaco Electro Urządzenie z płynem na komary i muchy zapewni spokojny sen bez ryzyka ukąszeń. Bezzapachowa formuła działa biobójczo, zabija owady znajdujące się w pomieszczeniu i odstrasza nadlatujące z zewnątrz.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,96 zł

23,89 zł

22,93 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

22,66 zł
Pojemność
 • NN-HVA-2E01-002

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,96 zł

23,89 zł

22,93 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

22,66 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

VACO Elektro + Płyn przeciw komarom i innym owadom 45ml

VACO Elektro owadobójczy + płyn 45 ml to nowoczesne urządzenie elektryczne działające na wymienne butelki i wkłady. Elektro to długotrwała, skuteczna ochrona przed komarami i muchami. Jedna butelka z płynem zapewnia spokojny sen przez 60 nocy. W momencie włączenia urządzenia do kontaktu następuje parowanie substancji czynnej, działa ona biobójczo na owady znajdujące się w pomieszczeniach a dodatkowo chroni przed insektami nadlatującymi z zewnątrz. Produkt daje swobodę użytkowania, można go stosować w kontaktach zamontowanych pionowo i poziomo. Zwalcza komary, muchy i inne.

Sposób użycia:

 • zdjąć nakrętkę wkładu,
 • wkręcić wkład w dyfuzor, włożyć urządzenie do źródła napięcia 230V,
 • używając obrotowej wtyczki umieścić urządzenie tak, aby buteleczka z płynem była umieszczona pionowo.
NN-HVA-2E01-002
Odstraszające insekty
Płyn
Komary
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.