Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Smoczek ortodontyczny Dr Browns Prevent Motyl, zwierzątka

Smoczek ortodontyczny Dr Browns Prevent Motyl, zwierzątka

Marka:

Dr Browns

Smoczek ortodontyczny to niezastąpiony element każdej wyprawki malucha, który przyda się już od pierwszych dni jego życia. Dzięki unikalnej budowie, zaprojektowanej we współpracy ze stomatologami, smoczek wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka. 

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 1,05 zł

26,87 zł

25,82 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 8%

25,59 zł
Kolor
 • NN-ADB-CNS1-009
Wiek

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 1,05 zł

26,87 zł

25,82 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 8%

25,59 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Smoczek ortodontyczny Dr Browns Prevent Motyl, zwierzątka

Smoczki ortodontyczne Dr Browns nie tylko szybko uspokajają maluszka, ale także wpływają pozytywnie na rozwój jego jamy ustnej. Posiadają także wyprofilowaną tarczkę, która zapewnia dziecku komfort i chroni przed podrażnieniami. 

Cechy produktu:

 • Budowa smoczka zaprojektowana została we współpracy ze stomatologami, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój jamy ustnej
 • Kanalik odpowietrzający w smoczki redukuje ciśnienie podczas ssania, co zmniejsza ryzyko powstania problemów stomatologicznych
 • Wyprofilowana tarczka zostawia dużo miejsca dla noska i policzków malucha

Zdjęcia produktu są poglądowe

NN-ADB-CNS1-009
Ortodontyczny, Silikonowy
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.