Operacja w toku

koszyk jest pusty...
0.00 zł
Wartość

Czas i warunki dostawy1. Warunki dostawy:


Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 49 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn.  7 grudnia 2017 roku od godziny 00:01 do 31  grudnia 2017 do godziny 23:59, niezależnie od metody płatności. Koszt dostawy 0zł dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.   


Standardowe koszty wysyłki poza promocją 

Do zamówień, których wartość przekracza kwote 115zł brutto, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU, nie są doliczane koszty transportu. Do zamówień na kwotę poniżej 115zł brutto doliczane są koszty transportu w kwocie 14,99zł.

W zamówieniach przekraczających wartość 115zł brutto, płatnych gotówką przy odbiorze, doliczana jest kwota 6zł brutto. Do zamówień płatnych gotówką przy odbiorze nie przekraczających wartości 115zł doliczana jest kwota 20,99zł (6zł+14,99zł) brutto. 


Szczegóły dotyczące płatności znajdą Państwo w zakładce Warunki Płatności
 
Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy:

Wyciąg z regulaminu punkt IV ustęp 2-4:
"2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.

3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić od jednego do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.

4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia." 

© Bliżej Ciebie 2017

Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w Polityce prywatności

Newsletter
Ostatnio oglądane
W tym oknie znajdziesz produkty, które oglądałeś podczas wizyty w naszym sklepie