Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Płyn na komary, meszki i kleszcze Vaco 100ml

Płyn na komary, meszki i kleszcze Vaco 100ml

Marka:

VACO

Płyn odstraszający na komary, kleszcze i meszki marki Vaco skutecznie odstrasza owady. Łagodna formuła płynu jest bezpieczna dla zdrowia, a tropikalny zapach niezwykle przyjemny. Posiada wydłużony czas działania- nawet do 12 godzin. 

Cena za opakowanie
z VAT 8%

10,16 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 8%

9,93 zł
Pojemność
 • NN-KVA-X100-001

Cena za opakowanie
z VAT 8%

10,16 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 8%

9,93 zł
Produkt niedostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

VACO Płyn odstraszający komary, kleszcze i meszki 100 ml

Płyn VACO skutecznie chroni przed komarami, kleszczami i meszkami. Zapobiega ukąszeniom owadów i tym samym wystąpieniu reakcji alergicznych w miejscu ukłucia, a także zarażeniu chorobami przenoszonymi przez kleszcze (m.in. bolerioza, odkleszczowe zapalenie mózgu). Produkt należy stosować profilaktycznie. Przeznaczona dla dorosłych i dzieci od 3 roku życia.

Cechy produktu:

 • odstrasza komary, kleszcze oraz meszki,
 • zapewnia ochronę do 12 h pozostawiając na ciele przyjemny zapach, 100% ochrona do 4 h - nie ma konieczności powtarzania aplikacji produktu, dzięki czemu wyeliminowano ryzyko przedawkowania preparatu i wystąpienia efektu neurotoksycznego,
 • o przyjemnym zapachu owoców tropikalnych,
 • posiada znak jakości Q przyznawany przez PCBiC (Polskie Centrum Badań i Certyfikacji)
 • produkt bezpieczny, nie powoduje podrażnień.

Sposób użycia: Rozpylić na nieosłonięte, narażone na ukąszenia części ciała z odległości 15-20 cm. Można też aplikować produkt dłońmi. W przypadku aplikacji preparatu na twarz i szyję należy spryskać dłonie, a następnie rozsmarować go, umijając okolice oczu i ust. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Substancja czynna:

 • butyloacetyloaminopropionian etylu/IR3535-10 g/100 g,
 • Citriodiol 0,1 g/ 100 g.

Pojemność: 100 ml

NN-KVA-X100-001
Odstrasza owady
100 ml
Kleszcze
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.