Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Płyn do łazienek Yope Zielona Herbata

Płyn do łazienek Yope Zielona Herbata

Marka:

Yope

Płyn do łazienek Zielona Herbata to połączenie skuteczności z naturalnym, bezpiecznym składem. Delikatna formuła o przyjemny zapachu wolna jest od sztucznych, drażniących substancji. Środek jest niezwykle uniwersalny, przeznaczony do wszelkiego rodzaju powierzchni i osadów w obrębie łazienki. 

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,53 zł

12,77 zł

12,24 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

11,96 zł
Pojemność
 • NN-HYO-B750-003

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,53 zł

12,77 zł

12,24 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

11,96 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Yope Naturalny płyn do łazienek Zielona herbata

Uniwersalny płyn do czyszczenia łazienek to produkt przeznaczony do czyszczenia armatury łazienkowej, płytek czy kabin prysznicowych. Skutecznie usuwa osady wapienne, kamień oraz mydło i pozostałości po innych środkach kąpielowych. Płyn nadaje powierzchniom połysk i nie zostawia zacieków ani smug. Został stworzony na bazie naturalnych składników, dlatego jest odpowiedni dla alergików i osób wrażliwych na chemiczne środki czystości.

Cechy produktu:

 • usuwa brud, osady, kamień i ślady wody,
 • naturalne składniki nie uczulają i są bezpieczne,
 • ma świeży zapach zielonej herbaty,
 • nie zawiera chloru, wybielaczy optycznych, SLES-u, SLS-u, PEG-u.

Skład:

5-15% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, związki wspomagające, kompozycja zapachowa, konserwant (Methylisothiazolionone, Benzisothiazolinone).

NN-HYO-B750-003
Tak
Płyn do czyszczenia powierzchni
Sanitaria
750 ml
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

PROMOCJA