Płyn do łazienek Yope Francuska lawenda

rating 5/5 (5)
Płyn do łazienek Yope Francuska lawenda

Marka:

Yope

Płyn do łazienek Francuska Lawenda to połączenie skuteczności z naturalnym, bezpiecznym składem. Delikatna formuła o przyjemny zapachu wolna jest od sztucznych, drażniących substancji. Środek jest niezwykle uniwersalny, przeznaczony do wszelkiego rodzaju powierzchni i osadów w obrębie łazienki.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,82 zł

11,57 zł

10,75 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

9,63 zł
Pojemność
 • NN-HYO-B750-001

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 0,82 zł

11,57 zł

10,75 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

9,63 zł

Produkt dostępny
Polecane do tego produktu

Yope Płyn do łazienek Francuska Lawenda

Uniwersalny płyn do czyszczenia łazienek to produkt przeznaczony do czyszczenia armatury łazienkowej, płytek czy kabin prysznicowych. Skutecznie usuwa osady wapienne, kamień oraz mydło i pozostałości po innych środkach kąpielowych. Płyn nadaje powierzchniom połysk i nie zostawia zacieków ani smug. Został stworzony na bazie naturalnych składników, dlatego jest odpowiedni dla alergików i osób wrażliwych na chemiczne środki czystości.

Cechy produktu:

 • usuwa brud, osady, kamień i ślady wody,
 • naturalne składniki nie uczulają i są bezpieczne,
 • pachnie lawendą,
 • nie zawiera chloru, wybielaczy optycznych, SLES-u, SLS-u, PEG-u.

Skład:

5-15% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, związki wspomagające, kompozycja zapachowa, konserwant (Methylisothiazolionone, Benzisothiazolinone)

NN-HYO-B750-001
Płyn do czyszczenia powierzchni
Sanitaria
750 ml

Dodaj opinię

rating 5 / 5

naturalny , pachnący i działa

rating 5 / 5

Skuteczny, ładnie pachnie.

rating 5 / 5

Super produkt, polecam

rating 5 / 5

Skuteczny i łagodny

rating 5 / 5

Super płyn!

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 sierpnia 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
PROMOCJA
POLSKA MARKA