Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Pianka do mycia ciała Skarb Matki

Pianka do mycia ciała Skarb Matki

Marka:

Skarb Matki

Delikatna Pianka do mycia Skarb Matki przeznaczona do oczyszczania skóry niemowląt i dzieci już od pierwszego miesiąca życia. Skład bazuje na delikatnych substancjach myjących, dzięki czemu pianka nie podrażnia skóry malucha i nie wysusza jej. 

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 1,44 zł

14,78 zł

13,35 zł

Cena od 4 opak.
z VAT 23%

13,07 zł
Pojemność
 • NN-KSM-H250-002

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 1,44 zł

14,78 zł

13,35 zł

Cena od 4 opak.
z VAT 23%

13,07 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy

Delikatna Pianka do mycia Skarb Matki dla niemowląt i dzieci 250 ml 1m+

Delikatna pianka do codziennego mycia i łagodnego oczyszczania skóry niemowląt i dzieci, odpowiednia do stosowania już od ukończenia pierwszego miesiąca życia. Receptura produktu oparta jest na bazie łagodnych substancji powierzchniowo-czynnych. Zawiera naturalna oliwkę. Lekko natłuszcza i nawilża. Doskonale myje nie podrażniając delikatnej skóry dziecka. Idealnie nadaje się do masażu przy każdej kąpieli.

Cechy produktu:

 • Nie zawiera mydła
 • Butla z dozownikiem spieniającym
 • Zawiera naturalną oliwkę i glicerynę
 • Przebadana klinicznie i dermatologicznie
 • Doskonale myje nie podrażniając delikatnej skóry dziecka
 • Idealna do masażu przy każdej kąpieli
 • Bez barwników

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate (and) Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth-3 Sulfosuccinate, Glycerine, PEG-7 Olive Oil, Glycereth-26, Parfum, DMDM Hydantoin, Citric Acid.

NN-KSM-H250-002
Delikatne oczyszczanie
Pianka
250 ml
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

PROMOCJA