Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Patyczki higieniczne Bella Cotton BIO 160szt.

rating 5/5 (3)
Patyczki higieniczne Bella Cotton BIO 160szt.
Marka:

Patyczki higieniczne Bella Cotton BIO to naturalny, ekologiczny produkt. Organiczna bawełna jest niezwykle miękka, delikatna i przyjazna dla ciała. Patyczki polecane są do użytku dla całej rodziny w celach pielęgnacyjno-higienicznych.

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 0,39 zł

4,50 zł

4,11 zł

Cena od 24 opak.
z VAT 8%

4,02 zł
Opakowanie
 • BC-081-F160-064
Ilość sztuk

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 0,39 zł

4,50 zł

4,11 zł

Cena od 24 opak.
z VAT 8%

4,02 zł
Produkt niedostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Patyczki higieniczne Bella Cotton BIO


Patyczki Bella Cotton BIO to idealna propozycja dla konsumentów, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą jednocześnie ciesząc się produktami wysokiej jakości. Patyczki wykonane z papieru, na który nałożona została bawełna organiczna, uprawiana na polach wolnych od pestycydów i dodatków chemicznych.


Teraz patyczki posiadają certyfikat GOTS przydzielony przez organizację ICEA oznaczający produkt przyjazny środowisku. GOTS (Global Organic Textile Standard) określany jest jako najlepszy w branży, całościowy certyfikat obejmujący wszystkie etapy produkcji wyrobów z tkanin i innych produktów naturalnych (od surowca poprzez gotowy produkt) o bardzo rygorystycznych kryteriach środowiskowych.


Patyczki doskonale dla całej rodziny, również dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia do oczyszczania małżowin usznych, a także punktowego nakładania środków leczniczych.


Wszystkie wyroby Bella Cotton BIO pakowane są w woreczki z folii biokompostowalnej.


BC-081-F160-064
Tak
Bawełna
rating 5 / 5

Polecam patyczki BIO. Oszczędzajmy środowisko.

rating 5 / 5

Super produkt BIO bez plastiku!

rating 5 / 5

super produkt

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Polska Marka BCD