Pasta do zębów dla dzieci Elmex Junior 75 ml

Pasta do zębów dla dzieci Elmex Junior 75 ml

Pasta do zębów Elmex Junior przeznaczona jest do codziennego mycia zębów dzieci od 6. do 12. roku życia. Zawarty w paście aminofluorek wpływa na twardość szkliwa oraz zapewnia ochronę przed kwasami i próchnicą. Pasta ma delikatny smak, odpowiedni dla dzieci.

[Czytaj dalej]
Pojemność
 • NN-KEL-CEA1-003

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

15,57 zł

Cena od 4 opak.
z VAT 23%

15,03 zł

Pojemność
 • NN-KEL-CEA1-003

Cena za 1 opak.

15,57 zł

Cena od 4 opak.

15,03 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Pasta do zębów Elmex Junior, 75 ml

Pasta elmex® Junior z aminofluorkiem zapewnia skuteczną ochronę nowych zębów stałych przed próchnicą. Dzięki odpowiednio dobranemu poziomowi fluoru, pasta jest idealna dla dzieci w wieku 6-12 lat. Pastę cechuje łagodny smak.

Moc aminofluorku

Dzięki wysokoaktywnemu aminofluorkowi, którego skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych, pasta skutecznie chroni przed ubytkami w okresie wymiany zębów mlecznych na stałe. Aminofluorek tworzy natychmiastową warstwę ochronną wokół zębów stałych, zapewniając ich wzmocnienie i ochronę przed próchnicą

Skład:

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol (*S) / Glycerin (*Y), Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Cl 77891, Aroma, Limonene, Sodium Saccharin, Hydrochloric Acid,

*S/*Y: sprawdź kod produkcyjny.

Zawiera: olaflur (aminofluorek), 1400 ppm F-.

NN-KEL-CEA1-003
Pasta
Dokładne czyszczenie, Ochronne, Wzmacniające
Pasta
Z fluorem
75 ml
Starsze dziecko
Kamień nazębny, Próchnica

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 109 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 109 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 109 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 109 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.