Organizer do wanny Skip Hop Moby, Wieloryb

Organizer do wanny Skip Hop Moby, Wieloryb

Marka:

Skip Hop

Organizer Skip Hop kompatybilny z cała serią Wieloryb Moby. Organizer w formie zbieraka pozwala utrzymać w porządku wszystkie ulubione zabawki kąpielowe Twojego dziecka. Siatkowy spód sprawia, że pozostawione w nim zabawki wysuszą się do czasu kolejnej kąpieli. Z wygodnym suwakiem na spodzie.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 3,62 zł

90,36 zł

86,74 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

84,73 zł

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 3,62 zł

90,36 zł

86,74 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

84,73 zł

Produkt dostępny
Polecane do tego produktu

Skip Hop Organizer do zabawek kąpielowych Moby Wieloryb


Za pomocą organizera Skip Hop z łatwością zbierzesz wszystkie zabawki niczym czerpakiem, a później równie łatwo rozsypiesz je w wodzie za jednym razem. Organizer Wieloryb Moby jest wykonany z siateczki, dzięki czemu zabawki łatwo w nim schną. Po zebraniu zabawek z wanny wystarczy powiesić go na ścianie tak, żeby zabawki wyschły. Przy kolejnej kąpielidziecka wystarczy rozpiąć suwak na spodzie pojemnika i rozsypać zabawki.

Opis szczegółowy:

 • jest pojemny dzięki czemu można przechowywać w nim duże ilości zabawek,
 • posiada uchwyt, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia i trzymania,
 • szeroką, odkrytą górną część,
 • spód pojemnika zapinany na suwak,
 • nie zawiera ftalanów,
 • wymiary: 27 x 21,5 x 32 cm.

Płytę montażową należy przymocować do gładkich powierzchni np. kafelków lub szkła przy pomocy przyssawek lub do ściany przy pomocy taśmy klejącej i śrubokręta (nie ma w zestawie)

  NN-ASH-CMZW-001
  Pojemnik na zabawki
  Po 6. miesiącu
  Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

  Dodaj opinię

  Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 sierpnia 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

  Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  Warunki dostawy i płatności

  1. Koszty dostawy

  Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

  • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
  • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

  Płatność przy odbiorze (GLS)

  • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
  • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
  • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

  Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

  • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
  • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
  • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
  • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


  2. Czas dostawy

  Wyciąg z regulaminu punkt IV:

  1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
  2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
  3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
  4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

  3. Warunki płatności


  W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

  Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

  Numery kont bankowych:

  • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
  • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.