Operacja w toku

koszyk jest pusty...
0.00 zł
Wartość

NUK Smoczek uspokajający 6-18 mies. silikon, FREESTYLE, 2 szt. boy

Brak opini Dodaj opinię
12043
NUK Smoczek uspokajający 6-18 mies. silikon, FREESTYLE, 2 szt. boy
Produkt dostępny
Cena za opakowanie
(z vat 8%)
2 szt. 26.20 zł 13.10 za sztukę
Cena od 2 opak.
(z vat 8%)
2 szt.25.96 zł 12.98 za sztukę
Kupując w naszym sklepie powyżej 2 opakowań tego produktu, możesz otrzymać ten sam produkt w niższej cenie!
Opis produktu

NUK Smoczek uspokajający 6-18 mies. silikonowy, FREESTYLE, 2 szt. boy

 

NUK Smoczek uspokajający FREESTYLE charakteryzuje się oryginalnym, opracowanym przez ortodontów kształtem przypominającym brodawkę sutkową. Smoczki NUK wspierają rozwój szczęki u najmłodszych. Przeznaczony dla dzieci już od pierwszych dni życia. 

 

Cechy produktu:

  • Ulepszony kształt smoczków NUK - wszystkie smoczki NUK od początku miały anatomiczny kształt, czyli taki, który jest wzorowany na brodawce sutkowej mamy w czasie karmienia piersią. Teraz NUK jeszcze ulepszył ten oryginalny kształt, tak że jest jeszcze bardziej zbliżony do natury. Nowe smoczki uspokajające NUK mają teraz cieńszą i węższą szyjkę, która zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, oraz bardziej spłaszczoną gumkę, dzięki czemu jest więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Wszystko to sprawia, że smoczki NUK są optymalnie dostosowane do jamy ustnej dziecka podczas ssania oraz są szczególnie dobrze akceptowane przez dzieci.
  • Potwierdzają to wyniki niezależnych badań: 100% badanych ortodontów potwierdza, że smoczki NUK nie powodują zniekształcenia zębów ani wad zgryzu. 95% dzieci akceptuje smoczki NUK, 90% matek poleciłoby nowe smoczki NUK innym mamom, a 92% kobiet karmiących piersią potwierdza, że smoczki uspokajające NUK nie zakłócają karmienia piersią.
  • Smoczek NUK Freestyle – szczególnie delikatny dla skóry dziecka.
  • Smoczek NUK Freestyle to nie tylko atrakcyjne kolory i motywy, lecz także innowacyjne wzornictwo, które sprawia, że jest on szczególnie delikatny dla skóry wokół ust. NUK Freestyle ma duże otwory wentylacyjne oraz mniejszą powierzchnię mającą styczność ze skórą, co pozwala na większy dopływ powietrza do delikatnej skóry dziecka.
  • Smoczki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.
  • Wszystkie smoczki uspokajające NUK posiadają system odpowietrzania NUK Air System. Powietrze wydostaje się ze smoczka, co sprawia, że pozostaje on miękki i zachowuje swój kształt. Pomaga to zapobiegać deformacji szczęki.
  • Wielofunkcyjne opakowanie – rozwiązanie przyjazne dla środowiska.
  • Zamiast wyrzucać opakowanie po smoczkach, teraz można je wykorzystać również do innych celów. Może ono służyć jako pudełko do przechowywania smoczków, aby się nie zgubiły lub zabrudziły, np. w czasie spaceru. Pudełka również po nalaniu wody można używać do higienicznego czyszczenia w kuchence mikrofalowej.

Marka: NUK

Opinie klientów

Zaloguj się, aby móc ocenić produkt.
Twoja opinia pomoże innym klientom w wyborze właściwego towaru.

Kod asortymentowy producenta: NN-ANU-CFS2-045

Otrzymanie przez Klienta potwierdzenia Sklepu internetowego o przyjęciu zamówienia Klienta czyni ceny wiążącymi dla stron.

© Bliżej Ciebie 2019

Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w Polityce prywatności

Newsletter
Ostatnio oglądane
NUK Smoczek uspokajający 6-18 mies. silikon, FREESTYLE, 2 szt. boy
26.20 zł
Przy zakupie od 2 opak. cena 25.96 zł