Mleko początkowe HIPP 1 BIO Combiotik, 750g

Mleko początkowe HIPP 1 BIO Combiotik, 750g

Marka:

Hipp

Mleko początkowe HIPP 1 BIO Combiotik zawiera bogactwo wyselekcjonowanych składników ekologicznych, dzięki czemu stanowi pełnowartościowy posiłek dziecka już od pierwszych dni życia. Można je podawać jako zamiennik lub uzupełnienie karmienia piersią oraz po jego zakończeniu. Opakowanie 750g.

Opakowanie
 • NN-ZHP-A175-001

Cena za 1 opak.
z VAT 5%

62,17 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 5%

60,59 zł
Opakowanie
 • NN-ZHP-A175-001

Cena za 1 opak.

62,17 zł

Cena od 3 opak.

60,59 zł

Produkt niedostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Mleko początkowe HIPP 1 BIO Combiotik

Mleko początkowe HIPP jest odpowiednie dla niemowląt już od pierwszych dni życia. Może być traktowane jako zamiennik lub uzupełnienie karmienia piersią oraz już po zakończeniu karmienia.

Mleko początkowe HIPP zawiera:

 • PRAEBIOTIK® oraz PROBIOTIK® - naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego, pierwotnie pochodzącego z kobiecego mleka
 • DHA (kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3), zgodne z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do żywienia niemowląt
 • laktozę - może być podawane dziecku tak często i w takiej ilości, jakiej domaga się w przypadku karmienia piersią

Skład:

odtłuszczone mleko*,serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku,oleje roślinne* (palmowy**, rzepakowy*, słonecznikowy*),laktoza*,galaktooligosacharydy* z laktozy*,olej rybi***,chlorek wapnia,cytrynian potasu,olej z M. alpina,cholina,cytrynian sodu,L-fenyloalanina,sole wapniowe kwasu ortofosforowego,siarczan magnezu,L-tryptofan,węglan wapnia,L-histydyna,siarczan cynku,siarczan żelaza (II),stabilizator - kwas mlekowy,witamina C,naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus fermentum hereditum****),witamina E,niacyna,kwas pantotenowy,siarczan miedzi (II),witamina A,witamina B1,jodan potasu,witamina B6,kwas foliowy,selenian (VI) sodu,witamina K,siarczan manganu,witamina D,biotyna,witamina B12,*z rolnictwa ekologicznego,**olej palmowy ze zrównoważonych upraw ekologicznych, certyfikowanych przez niezależne jednostki kontrolne,***zawiera DHA (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt),****Lactobacillus fermentum CECT5716.

Opakowanie zawiera 750g produktu.

NN-ZHP-A175-001
Tak
1, Początkowe
Od 1. dnia życia
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.