Mleko dla dzieci HIPP 3 Junior Combiotik, 750g

rating 5/5 (1)
Mleko dla dzieci HIPP 3 Junior Combiotik, 750g

Marka:

Hipp

Mleko dla dzieci HIPP 3 JUNIOR Combiotik dostosowane jest do potrzeb małego dziecka w okresie wzrostu (aż do wieku przedszkolnego). Zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu w wapń i cenne składniki odżywcze, dzięki czemu wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój dziecka. Opakowanie zawiera 750g mleka.

Opakowanie
 • NN-ZHP-A775-001

Cena za 1 opak.
z VAT 5%

rabat 3,70 zł

65,87 zł

62,17 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 5%

60,59 zł

Opakowanie
 • NN-ZHP-A775-001

Cena za 1 opak.

62,17 zł

Cena od 3 opak.

60,59 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Mleko dla dzieci HIPP 3 JUNIOR Combiotik

Mleko dla dzieci HIPP 3 JUNIOR dedykowane jest dzieciom, które ukończyły już wiek niemowlęcy, ale nadal potrzebują cennych składników odżywczych, wspomagających prawidłowy rozwój.

Mleko następne HIPP 3 zawiera:

 • PROBIOTIK®, czyli naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego
 • wapń niezbędny w okresie wzrostu
 • wit. D pomagającą przyswajaniu wapnia i wspierającą budowę kości

Mleko HIPP 3 polecane jest jako mleczny posiłek, np. śniadanie, kolacja lub przekąska między głównymi posiłkami. 

Mleko HIPP 3 można podawać po każdym mleku następnym.

Składniki:

odtłuszczone mleko,laktoza,oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy),galaktooligosacharydy z laktozy,cytrynian potasu,sole wapniowe kwasu ortofosforowego,sole wapniowe kwasu cytrynowego,siarczan magnezu,olej rybi,witamina C,siarczan żelaza (II),stabilizator - kwas mlekowy,siarczan cynku,naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus fermentum hereditum**),witamina B2,witamina A,jodan potasu,kwas foliowy,biotyna,witamina D,witamina B12,*olej palmowy ze zrównoważonych upraw, certyfikowanych przez niezależne jednostki kontrolne,**Lactobacillus fermentum CECT5716.

NN-ZHP-A775-001
3
Po 12. miesiącu

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Aż przypominają się piękne czasy jak dzieciaki prosiły o mleczko, a nie chipsy czy cukierka ;-) Dobry skład - z dha, probiotykami, dobrze przyswajali obydwoje ;-)

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.