Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Mata edukacyjna Skip Hop PlaySpot Geo, szaro-kremowa

Mata edukacyjna Skip Hop PlaySpot Geo, szaro-kremowa

Marka:

Skip Hop

Puzzle piankowe Playspot Geo stworzą wygodne miejsce do zabawy w Twoim domu. Matę Skip Hop w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku można stosować już po 10. miesiącu życia. Składa się z 40 trójkątnych puzzli i 32 elementów tworzących ramkę maty.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 5,46 zł

340,94 zł

335,48 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

335,21 zł

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 5,46 zł

340,94 zł

335,48 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

335,21 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Skip Hop Mata PlaySpot szaro-kremowa

Skip Hop Mata PlaySpot to wygodne i bezpieczne podłoże, będące jednocześnie przestrzenią do zabawy i rozwoju mobilnych umiejętności najmłodszych. Matę PLAYSPOT, można używać już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Świetnie sprawdzi się w okresie niemowlęcym jako wygodny i miękki „dywanik” do leżenia, kulania się, pełzania, raczkowania i stawiania pierwszych kroków.

Zestaw składa się z 40 trójkątnych puzzli i 32 elementów tworzących ramkę maty. Puzzle można ze sobą dowolnie łączyć, komponując oryginalne geometryczne wzory - kwadraty, romby, a nawet chevron - charakterystyczny patern w literę V, który pięknie prezentuje się zarówno w minimalistycznym, nowoczesnym jak i eklektycznym wnętrzu. Mata GEO jest mięciutka, ciepła i bardzo przestronna. Po rozłożeniu wszystkich puzzli jej powierzchnia wyniesie aż 178 x 144 cm.

PLAYSPOT GEO jest zaprojektowana, przetestowana i wyprodukowana z myślą o najmłodszych. EVA, innowacyjne tworzywo, z którego wykonana jest mata, doskonale izoluje chłodną podłogę i amortyzuje podczas upadków, a ponad to nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanów, PVC ani formamidu.

Cechy produktu:

 • to wygodna, miękka i bezpieczna mata, która daje ogromne możliwości zabawy,
 • zestaw GEO składa się z 40 trójkątnych puzzli i 32 elementów tworzących ramkę maty,
 • można ją łatwo złożyć i konfigurować na najróżniejsze sposoby, tak aby rozłożona mata pasowała do rozmiaru i indywidualnego stylu wnętrza,
 • wykonana jest z innowacyjnego tworzywa EVA,
 • jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia niemowląt - nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanów, PVC ani formamidu,
 • może zastąpić dywan i stanowić piękny element dekoracyjny w salonie, sypialni, jadalni, na tarasie lub w dziecięcym pokoju,
 • przeznaczona jest dla dzieci od 10 miesiąca życia,
 • mata GEO po rozłożeniu mierzy 178 x 144 x 1,2 cm.
NN-ASH-EE3I-002
Pianka
Po 10. miesiącu
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.