Maślan Sodu Aliness, na pracę jelit 100szt.

Maślan Sodu Aliness, na pracę jelit 100szt.

Marka:

Alliness

 

Suplementy diety : Witaminy i minerały

Aliness Maślan sodu czyli kwas masłowy to nowoczesny suplement diety na rynku. Pozytywnie wpływa na pracę jelita cienkiego i grubego, pomaga w utrzymaniu prawidłowej flory bakteryjnej jelit. Polecany dla osób z dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi czy sportowcom.

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 2,64 zł

35,53 zł

32,90 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

32,57 zł
Ilość sztuk
 • NN-MAL-K100-007

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 2,64 zł

35,53 zł

32,90 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

32,57 zł
Produkt niedostępny
Polecane do tego produktu

Aliness Maślan Sodu 550 mg (Kwas masłowy 170 mg) 100 szt kapsułek wegańskich

Aliness Maślan Sodu (inaczej: kwas masłowy), to unikalny i innowacyjny produkt na rynku suplementów diety. Maślan sodu zamknięty został w postaci mikrokapsułki, która skutecznie uwalnia kwas mlekowy na całym układzie pokarmowym- dociera aż do jelita cienkiego i grubego. Stworzony został bez glutenu, laktozy, soi i GMO, natomiast otoczka kapsułki jest całkowicie wegańska. Co ważne, nie zawiera również sztucznych wypełniaczy ani konserwantów.

Cechy produktu:

 • skutecznie reguluje pracę jelita cienkiego i grubego,
 • stanowi wsparcie podczas leczenia dolegliwości jelitowych,
 • przyczynia się do utrzymania właściwej flory bakteryjnej jelitowej,
 • zapobiega stanom zapalnym błony śluzowej jelit,
 • forma mikrokapsułek, w przeciwieństwie do zwykłych tabletek, uwalnia kwas masłowy na całej długości układu pokarmowego, również w jelicie cienkim i grubym,
 • maślan sodu spełnia niezwykle istotne funkcje energetyczne w działaniu jelit,
 • proces otoczkowania substancji czynnej odbywa się przy użyciu naturalnego, pochodzenia roślinnego kwasu stearynowego, a nie za pomocą utwardzonego oleju palmowego, co wpływa znacznie na jakość działania produktu,
 • polecany jest osobom mającym dolegliwości żołądkowo-jelitowe,
 • rekomendowany jest również dla sportowców, ponieważ podczas dużego wysiłku uszkodzeniu ulega mikroflora jelitowa.

Skład: sól sodowa kwasu masłowego (maślan sodu) w postaci mikrokapsułek dojelitowych, otoczka mikrokapsułek (kwas stearynowy roślinny), otoczka kapsułki vege (hydroksypropylometyloceluloza).

Porcja zalecana do spożycia: 1 kapsułka dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Zaleca się stosować preparat przez okres co najmniej 3 miesięcy

Opakowanie: 100 kapsułek

NN-MAL-K100-007
100 szt.
Witaminy i minerały
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 sierpnia 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.