Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Laktator elektryczny Medela Swing, dwufazowy, ze smoczkiem Calma

Laktator elektryczny Medela Swing, dwufazowy, ze smoczkiem Calma

Marka:

Medela

Laktator Medela Swing to kompaktowy, elektryczny laktator. Najmniejsze, najlżejsze urządzenie tej firmy, które pozwala na bezbolesne i szybkie odciągnięcie pokarmu. Technologia 2-Phase Expression naśladuje naturalny rytm ssania dziecka. Lejek PersonalFit zapobiega urazom brodawek podczas odciągania.

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 123,09 zł

592,09 zł

469,00 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

468,99 zł

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 123,09 zł

592,09 zł

469,00 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

468,99 zł
Produkt niedostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

Medela Laktator elektryczny dwufazowy Swing + smoczek Calma

Laktator Swing to poręczny, kompaktowy elektryczny laktator z zastosowaną technologią 2-Phase Expression, która odzworowuje naturalne zachowanie dziecka podczas karmienia piersią. Zastosowanie dwufazowej technologii pozwala na uzyskanie większej ilości mleka w krótszym czasie.

Do laktatora dołączony jest uniwersalny smoczek Calma, który pozwala na karmienie dziecka bezpośrednio po odciągnięciu pokarmu do butelki wchodzącej w skład zestawu.

Cechy produktu:

 • technologia 2-Phase Expression odwzorowująca ssanie dziecka - najpierw szybkie i płytkie ssanie, aby stymulować wypływ pokarmu, a następnie ssanie wolniejsze i głębsze, aby otrzymać jak najwięcej pokarmu,
 • delikatny lejek SoftFit delikatnie masuje otoczkę brodawki i zapobiega jej podrażnieniom, zapewniając wysoki komfort użytkowania,
 • posiada regulację siły ssania, co pozwoli na dostosowanie odpowiedniego do potrzeb i wygody podciśnienia,
 • mały, lekki i poręczny,
 • wygodny w użyciu i wydajny,
 • możliwość zasilania siecowego oraz zasilania za pomocą baterii (dzięki temu laktator można spakować do torebki i odciągać pokarm poza domem bez dostępu do sieci elektrycznej).

Zestaw zawiera: laktator, smoczek Calma, klips do mocowania, pokrowiec.

NN-AME-AAEP-002
Dwufazowy
Sieciowe
Elektryczny
235.12k
211.09k
Medela
211.09k
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.