Kubek Tommee Tippee

Kubek Tommee Tippee

Marka:

Tommee Tippee

Kubek Tommee Tippee ułatwia dziecku przejście z karmienia butelką do samodzielnego picia. Dwuelementowy zawór niekapek zapobiega przypadkowemu rozlaniu płynu. Uchwyty ułatwiają trzymanie kubka, można je odczepić - wówczas kubek staje się bidonem dla starszych dzieci.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 1,50 zł

18,46 zł

16,96 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

16,43 zł
Kolor
 • NN-ATT-BIBA-002
Pojemność

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 1,50 zł

18,46 zł

16,96 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

16,43 zł
Produkt niedostępny
Polecane do tego produktu

Tommee Tippee Kubek Pierwszy z uchwytami


Kubek Pierwszy z uchwytami został stowrzony specjalnie dla niemowląt. Pomaga maluszkowi wkroczyć w nowy etap i poznać uroki samodzielnego picia. Kubek posiada mięciutki ustnik, dzięki czemu nie drażni dziąseł. Natomiast duże uchwyty pomagają utrzymać dziecku go w rączkach. Produkt posiada dwuelementowy zawór, który zapobiega rozlewaniu, jednocześnie zapewniając swobodny przepływ płynu przez ustnik.


zalety produktu:

 • stworzony dla dzieci, które zaczynają naukę samodzielnego picia,
 • dwuelementowy zawór minimalizujący bałagan,
 • łatwy w czyszczeniu,
 • miękki ustnik,
 • odczepiane, duże uchwyty,
 • jest produktem wolny od BPA (biosfenolu A)

Kubek treningowy nadaje się dla dzieci powyżej 4. miesiąca życia.

NN-ATT-BIBA-002
Po 4. miesiącu
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 sierpnia 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.