Darmowa dostawa już od 59,00zł

Kubek niekapek Akuku, z uchwytami 200ml

Kubek niekapek Akuku, z uchwytami 200ml

Marka:

Akuku

Kubek niekapek Akuku z zaworkiem niekapkiem i okrągłymi uchwytami. Kubek przystosowany do trzymania w małych rączkach ułatwia samodzielne picie. Delikatny ustnik dba o wrażliwe dziąsła dziecka. Wykonany z wytrzymałego na uszkodzenia materiału. Kolor wybierany z magazynu losowo.

Kolor
 • NN-AKK-BIB8-001
Pojemność

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

9,69 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

9,50 zł

Produkt niedostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej

Akuku Kubek niekapek treningowy z uchwytami


Kubek niekapek to wspaniały produkt pomagający dziecku w nauce picia. Nic się z niego nie wyleje, gdyż został wyposażony w unikatowy zaworek. Dodatkowo jest przystosowany do potrzeb maluszka, dzięki wygodnym i ergonomicznym uchwytom ułatwia trzymanie kubka w rączkach.

To wszystko sprawia, że niekapek jest łatwy w utrzymaniu w czystości, nadaję się również do mycia w zmywarce oraz do użycia w mikrofali.

Zalety produktu:

 • lekki,
 • odporny na uszkodzenia,
 • nie zawiera BPA,
 • wykonany z bezpiecznego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością,


Kolor wybierany losowo.


NN-AKK-BIB8-001
Po 10. miesiącu
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 01 stycznia 2021 od godziny 00:00 do 31 stycznia 2021 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub  za pośrednictwem serwisu PayU. Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.