Kubeczek menstruacyjny Perfect Cup

Kubeczek menstruacyjny Perfect Cup

Marka:

Perfect Cup

Kubeczek menstruacyjny Perfect Cup to ekologiczna alternatywa skutecznej ochrony w czasie miesiączki. Kubeczek pozwoli zaoszczędzić na środkach higienicznych i wygenerować mniejszą ilość śmieci. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, łatwy w stosowaniu, komfortowy i niewyczuwalny.

Rozmiar
 • NN-HPC-8K1S-001
Kolor
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

59,20 zł

Cena od 4 opak.
z VAT 23%

58,25 zł

Rozmiar
 • NN-HPC-8K1S-001
Kolor
Ilość sztuk

Cena za 1 opak.

59,20 zł

Cena od 4 opak.

58,25 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!

Dodatkowe promocje

 • Zamówienia powyżej 59 zł dostarczamy za DARMO!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Kubeczek menstruacyjny Perfect Cup

Kubeczek menstruacyjny Perfect Cup to nowoczesne rozwiązanie dla każdej kobiety zapewniające całkowitą ochronę, komfort i wygodę podczas miesiączki. Stanowi ekologiczną, wolną od chemii alternatywę wobec tradycyjnych środków higienicznych, takich jak podpaski i tampony, dlatego docenią go zwłaszcza panie przykładające dużą wagę do ochrony środowiska naturalnego. 

Kubeczek menstruacyjny to produkt wielokrotnego użytku, dzięki czemu pozwoli sporo zaoszczędzić, a także umożliwi wygenerowanie znacznie mniejszej ilości odpadów. Skutecznie chroni nawet do 12 godzin bez konieczności opróżniania. Zapomnij o okresie i ciesz się każdym dniem!

Kubeczki menstruacyjne Perfect Cup wykonane zostały z najwyższej jakości silikonu medycznego Silpuran, który nie zaburza naturalnego środowiska pochwy, jest neutralny i biokompatybilny. Dzięki temu kubeczki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie wywołują alergii, nie podrażniają i nie wysuszają delikatnej śluzówki pochwy. Kubeczki nie zawierają uczulającego lateksu, chemicznych dodatków i BPA, gwarantując komfort i bezpieczeństwo stosowania.

Cechy produktu:

 • łatwy w użyciu,
 • komfortowy,
 • bezpieczny dla ciała,
 • nie powoduje podrażnień,
 • pojemniejszy niż podpaski i tampony,
 • chroni niezależnie od pory dnia,
 • przyjazny naturze,
 • wolny od substancji pochodzenia zwierzęcego,
 • wolny od bielenia chlorem i dioksyn,
 • prawidłowo włożony jest niewyczuwalny,
 • zapewnia prawidłową ochronę do 12 godzin.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar kubeczka?

Kubeczki menstruacyjne Perfect Cup dostępne są w trzech rozmiarach: S,M i L. Rozmiar kubeczka zależy przede wszystkim od obfitości miesiączki oraz od siły mięśni dna miednicy. W tym drugim przypadku uwzględnia się fakt, czy kobieta ma za sobą przebytą ciążę. Poniższa tabela ilustruje prawidłowy dobór kubeczka, uwzględniając uśredniony wzrost, wiek oraz budowę ciała.

Jak prawidłowo aplikować kubeczek menstruacyjny?

Chociaż początkowo aplikacja kubeczka menstruacyjnego może wydawać się skomplikowana, w rzeczywistości potrwa to zaledwie kilka chwil. W pierwszej kolejności kubeczek należy wysterylizować we wrzącej wodzie przez około 5-10 minut, a ręce umyć dokładnie wodą z mydłem. Kolejnym krokiem będzie złożenie kubeczka według jednego z kilku sprawdzonych sposobów, o których piszemy poniżej. Nie ma uniwersalnej metody, która będzie odpowiednia dla wszystkich pań, dlatego postaw na wygodę i wybierz sposób najlepszy dla Ciebie. Następnie włóż kubeczek do pochwy i pozwól mu się rozwinąć. Prawidłowo założony rozwinie się z charakterystycznym dźwiękiem ssania. Żadna część kubeczka nie powinna wystawać, a jednocześnie nie powinien być on włożony zbyt głęboko.

Skąd mieć pewność, że kubeczek jest dobrze włożony?

Aby sprawdzić poprawność aplikacji przesuń palcem po dnie kubeczka - nie powinno posiadać wgłębień i zagięć. Przy pociągnięciu za pętelkę kubeczek powinien stawiać opór. Oznacza to, że dobrze przylgnął do ścianek pochwy i nie będzie przeciekał. Jeśli kubeczek nie stawia oporu, popchnij go lekko do góry, poruszaj w prawo i w lewo, delikatnie nim pokręć i spróbuj ponownie pociągnąć za końcówkę. Tym razem powinno się udać!

Sposoby zakładania kubeczka menstruacyjnego

Jak prawidłowo wyjąć i opróżnić kubeczek menstruacyjny?

Przed opróżnieniem kubeczka należy dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. Następnie spróbuj rozluźnić mięśnie dna miednicy i złap delikatnie za podstawę kubeczka, dzięki czemu zwolnisz zassanie. Powoli i delikatnie przekręć kubeczek i pociągnij w dół do całkowitego wyjęcia. Zawartość wylej do toalety, a kubeczek opłucz ciepłą wodą i zaaplikuj ponownie do pochwy. Po zakończeniu miesiączki wysterylizuj kubeczek w gorącej wodzie, a następnie wysusz i przechowuj w dołączonym do opakowania woreczku. Przed kolejną miesiączką ponownie wygotuj kubeczek.

NN-HPC-8K1S-001
Kubeczek menstruacyjny
Silikon
Różowy, Transparentny
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze 

 • 20,98 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 59 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.