Krem do ciała Nivea Baby SOS Pure&Sensitive

rating 5/5 (3)
Krem do ciała Nivea Baby SOS Pure&Sensitive

Marka:

Nivea

Krem do ciała Nivea Baby SOS Pure&Sensitive polecany do codziennej pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Emolient utrzymuje odpowiednią elastyczność skórze i tworzy na jej powierzchni barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Formuła z naturalnymi lipidami Omega 6, shea i pantenolem.

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 1,55 zł

18,92 zł

17,37 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

17,11 zł
Pojemność
 • NN-KNI-A150-002

Cena za opakowanie
z VAT 23%

rabat 1,55 zł

18,92 zł

17,37 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 23%

17,11 zł
Produkt niedostępny
Polecane do tego produktu

Nivea Baby Emolient Krem S.O.S Pure & Sensitive 150 ml

Nivea Baby Emolient to specjalistyczna linia przeznaczona do pielęgnacji skóry wyjątkowo suchej i wrażliwej. Zawartość w składzie emolientów, czyli specjalnych substancji o działaniu nawilżającym i natłuszczającym, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej elastyczności naskórka, zapobiegają utracie wody przez skórę oraz wspomaga jej barierę ochronną.

Krem S.O.S Nivea Baby Emolient to produkt do zadań specjalnych – polecany do stosowania w sytuacjach, gdy skóra wymaga błyskawicznego ukojenia i intensywnego nawilżenia. Krem skutecznie łagodzi zaczerwienioną i suchą, podrażnioną skórę. Bogata formuła z naturalnymi lipidami Omega 6, masłem shea i pantenolem natychmiast przynosi ulgę, intensywnie odżywia oraz pomaga zapobiegać podrażnieniom i swędzeniu.

Cechy produktu:

 • natychmiast przynosi ulgę podrażnionej, przesuszonej skórze,
 • intensywnie odżywia, zapobiega podrażnieniom i swędzeniu,
 • o specjalnej formule z lipidami Omega 6, masłem shea i pantenolem,
 • nie zawiera konserwantów, alkoholu i barwników,
 • bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych.

Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka


Pojemność: 150 ml

NN-KNI-A150-002
Kojące, Ochronne
Krem
150 ml

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Kremik świetne pielęgnuje skórę dziecka. Nicea to zaufana firma. Dość tania i dobra pod względem pielęgnacji dla dziecka.

rating 5 / 5

Super krem

rating 5 / 5

Super krem

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 lipca 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.