Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Kompres ciepło-zimno Żelpol, żelowy

rating 5/5 (4)
Kompres ciepło-zimno Żelpol, żelowy

Marka:

Żelpol

Kompres żelowy Żelpol to kompresy wykorzystywane w terapii leczenia ciepłem i zimnem. Wykonane zostały wysokiej jakości folii o dużej wytrzymałości. Żel w kompresie jest nietoksyczny, cechuje go wysokie ciepło właściwe, które pozwala na odpowiednie utrzymanie niskiej i wysokiej temperatury. 

Cena za opakowanie
z VAT 8%

13,67 zł

Cena od 10 opak.
z VAT 8%

12,06 zł
Rozmiar
 • NN-MZE-KB00-001

Cena za opakowanie
z VAT 8%

13,67 zł

Cena od 10 opak.
z VAT 8%

12,06 zł

Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 115zł i odbierz wkładki Bella Ideale GRATIS! Użyj kodu: Zakupy
Polecane do tego produktu

ŻELPOL Kompres żelowy ciepło-zimno

Kompresy żelowe to prosty i wygodny sposób wykorzystania terapii zimnem lub ciepłem dla osób, które nie wymagają terapii farmakologicznej. Wykonane są z bezpiecznej, nietoksycznej kilkuwarstwowej folii o dużej wytrzymałości, dzięki czemu mogą służyć pacjentom przez długi czas i zapewnić im wprost niezliczoną ilość aplikacji.

Kompresy w swoim składzie zawierają nietoksyczny żel charakteryzujący się wysokim ciepłem właściwym, zapewniają więc odpowiednio długi czas chłodzenia oraz ogrzewania. Można je używać zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Kuracje ciepłem: może być stosowana w przypadkach bólów mięśniowych, w bólach reumatycznych a także w rwie kulszowej. Kompres można podgrzewać zarówno w kuchence mikrofalowej oraz w ciepłej wodzie.


Kuracja zimnem: może być stosowana w przypadku nagłych urazów z towarzyszącym obrzękiem, obrzęków stawów, zwichnięciach i w niektórych stanach zapalnych. Kompres można schłodzić w zamrażalniku lub w bardzo zimnej wodzie.


Skład:

glikol propylenowy, hydroksymetyloceluloza, woda, barwnik

NN-MZE-KB00-001
Żelowy
rating 5 / 5

Po kilku dniach stosowania mogę stwierdzić, że jest dobrej jakości, spełnia swoje zadanie, no i co ważne: jest znacznie tańszy niż podobne kompresy oferowane w aptekach stacjonarnych.

rating 5 / 5

Jeśli chodzi o jakość i wykonanie kompresu jest bardzo dobre, nic nie wzbudza zastrzeżeń i co najważniejsze spełnia swoje zadanie w stu procentach. Polecam produkt i sklep.

rating 5 / 5

Bardzo wygodne w użyciu, miękkie po schłodzeniu.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt.

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna

 • 14,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 59 zł

Płatność przy odbiorze

 • 20,99 zł - do kwoty 59 zł
 • 3,99 zł - powyżej kwoty 59 zł

Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.