Darmowa dostawa już od 59,00zł

Herbatka dla karmiących mam Humana

Herbatka dla karmiących mam Humana

Marka:

Humana

Herbatka dla karmiących mam Humana ze starannie wyselekcjonowanych składników. Polecana dla mam karmiących piersią. Stymuluje proces laktacji. Z dodatkiem rutwicy lekarskiej, kozieradki, kopru włoskiego. Herbatka pomaga pokryć zwiększone w okresie karmienia piersią zapotrzebowanie na płyny.

Opakowanie
 • NN-ZHU-C020-001

Cena za 1 opak.
z VAT 8%

rabat 9,24 zł

17,87 zł

8,63 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

8,62 zł

Produkt niedostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Polecane do tego produktu

Humana Herbatka dla karmiących mam 200g


herbatka dla karmiących mam
w składzie znajdują się starannie dobrane zioła i owoce
doskonała jakość

Herbatka dla ciężarnych i karmiących mam od Humana jest starannie dobraną kompozycją ziół i owoców. W skład wchodzą pecjalnie dobrane składniki takie jak koper włoski czy ziele werbeny pospolitej. Herbatka z pewnością posmakuje każdemu Maluchowi. Wypróbuj również inne produkty marki Humana dostępne w naszym sklepie online.

Data ważności: 22.02.2020

Składniki:

 • sacharoza,
 • maltodekstryna,
 • ekstrakt ziołowy 3,6% (hibiskus, koper włoski, czerwonokrzew, werbena pospolita, malina, kozieradka pospolita, rutwica lekarska),
 • witamina C,
 • olejek z kopru włoskiego.

Opakowanie: 200 g.

NN-ZHU-C020-001
Tak
Sypana
Brak
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 01 stycznia 2021 od godziny 00:00 do 31 stycznia 2021 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub  za pośrednictwem serwisu PayU. Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
PROMOCJA