Flexy Hyal Forte VitaDiet, na stawy 20 szt.

Flexy Hyal Forte VitaDiet, na stawy 20 szt.

Marka:

Herbamedicus

 

Suplementy diety : Stawy, układ kostny

Flexy Hyal Forte to suplement diety wspierający zdrowie stawów. Pobudza produkcję kolagenu, który odpowiada za sprawne funkcjonowanie kości i stawów. Polecany zwłaszcza osobom mającym problemy ze stawami oraz narażonym na częste kontuzje.

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 0,37 zł

22,55 zł

22,18 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 8%

21,95 zł
Ilość sztuk
 • NN-BHM-P020-001

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 0,37 zł

22,55 zł

22,18 zł

Cena od 3 opak.
z VAT 8%

21,95 zł

Produkt dostępny
Polecane do tego produktu

VitaDiet Flexi Hyal Forte Suplement diety wzmacniający stawy 20 saszetek

Flexi Hyal Forte polecany jest do codziennej suplementacji w celu utrzymania układu ruchu w dobrej kondycji. Suplement pomaga w produkcji kolagenu, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstek. Działa także na trzymaniu prawidłowej pracy układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich

Cechy produktu:

 • pozwala utrzymać aktywność ciała,
 • polecany osobom mającym problem ze stawami, z poruszaniem się, a także osobom uprawiającym sport,
 • zwarta w składzie witamina C przyczynia się utrzymania optymalnego poziomu kolagenu, który aktywnie wspiera działanie kości i chrząstek,
 • łagodzi dolegliwości stawowe.

Skład:

woda, fruktoza, ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina) (standaryzowany na 10 % witaminy C), ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinalis), kolagen typu II, kwas hialuronowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja konserwująca - sorbinian potasu, stabilizator - guma ksantanowa.

Opakowanie: 20 saszetek

NN-BHM-P020-001
20 szt.
Stawy, układ kostny
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 lipca 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.