Aspirator do nosa Katarek Plus Complete, z solą fizjologiczną

Aspirator do nosa Katarek Plus Complete, z solą fizjologiczną

Marka:

Katarek

Katarek Plus Complete to niezbędny zestaw w każdym domu, gdzie znajduje się małe dziecko. Zawiera aspirator do oczyszczania nosa z wydzieliny i roztwór soli fizjologicznej. Umożliwia podłączenie urządzenia do odkurzacza dla większej skuteczności.

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 0,94 zł

58,71 zł

57,77 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

57,53 zł

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 0,94 zł

58,71 zł

57,77 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

57,53 zł
Produkt niedostępny
Polecane do tego produktu

Katarek Plus Complete: aspirator do nosa + fizjologiczny roztwór soli 5x5ml

Katarek Plus Comlete to idealny produkt do walki z katarem u maluszków. Już od pierwszego dnia życia dziecka w prosty sposób, w trzech krokach możesz usunąć wydzielinę z noska.

Zestaw zawiera:

 • 1 x Aspirator z rozkręcaną komorą
 • 2 x Końcówka z identyfikacją "JA&TY"
 • 1 x Szczoteczka z wytrzymałym włosiem
 • 5 X ampułka roztworu soli fizjologicznej 5ml

W zestawie znajduje się aspirator kataru z odkręcaną komorą, który należy podłączyć do odkurzacza. Dzięki temu jest bardziej skuteczny niż ustne aspiratory, szybciej pozbędziesz się wydzieliny z nosa malca. Przez swój ergonomiczny kształt zwiększa komfort podczas użytkowania. Jest bezpieczny dla dzieci oraz łatwy w obsłudze.

Dołączone zostały również dwie końcówki z identyfikacją "JA&TY". Doskonale sprawdzają się, gdy jedna z końcówek zostanie zgubiona lub gdy użytkownikiem jest więcej niż dwójka dzieci. System JA&Ty pomaga w rozróżnieniu.

Zestaw został wzbogacony o 5 ampułek roztworu soli fizjologicznej . To wyrób medyczny służący do nawilżania, oczyszczania i higieny zarówno nosa, jak i ucha. Można go stosować również do nebulizacji. Wyrób nie zawiera konserwantów.

  Całość zamknięta jest w trwałym, plastikowym opakowaniu, zachowującym higieniczność produktu.

  KATAREK PLUS to produkt dedykowany nie tylko dla małych dzieci. Doskonale sprawdza się również u osób niepełnosprawnych.

  NN-ADU-CIB1-001
  Do odkurzacza
  Manualny
  Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

  Dodaj opinię

  Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 sierpnia 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

  Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  Warunki dostawy i płatności

  1. Koszty dostawy

  Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

  • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
  • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

  Płatność przy odbiorze (GLS)

  • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
  • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
  • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

  Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

  • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
  • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
  • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
  • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


  2. Czas dostawy

  Wyciąg z regulaminu punkt IV:

  1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
  2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
  3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
  4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

  3. Warunki płatności


  W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

  Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

  Numery kont bankowych:

  • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
  • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
  PROMOCJA