Bella

6x Mleko początkowe kozie 1 Capricare od urodzenia 400 g

6x Mleko początkowe kozie 1 Capricare od urodzenia 400 g
Mleko początkowe kozie 1 Capricare przeznaczone jest dla dzieci od pierwszego dnia życia do 6. miesiąca. Jest produktem o niewielkim stopniu przetworzenia, bazującym na naturalnych walorach pełnego mleka koziego. Ma delikatny smak i jest łagodne dla dziecięcego brzuszka. Bogate w prebiotyki i DHA.

Zestaw zawiera:

Mleko początkowe kozie 1 Capricare od urodzenia
Cena w zestawie:
263,94 zł
Cena poza zestawem:269,88 zł
Opakowanie:
Cena za zestaw
263,94 zł

Wybrane oferty

Warunki sprzedaży

 • Zamówienia powyżej 109 zł dostarczamy za DARMO!

Najczęściej kupowane z tym produktem

Najczęściej kupowane Happy

Opis

Zestaw zawiera:

6x Mleko początkowe kozie 1 Capricare od urodzenia 400 g

Mleko początkowe 1, Capricare, 400 g


Mleko początkowe 1 marki Capricare to mleko modyfikowane na bazie mleka koziego przeznaczone dla noworodków od pierwszego dnia życia do 6. miesiąca.

Mleko jest łagodne dla dziecięcego brzuszka. W przeciwieństwie do większości rodzajów mleka modyfikowanego dla niemowląt produkty Capricare powstają z mleka pełnotłustego. Dzięki temu zachowują naturalne bogactwo tłuszczu mlecznego - jednego z niezbędnych składników odżywczych, obecnego także w mleku matki.

Mleko kozie jest bogate w prebiotyki - zawiera ich do ośmiu razy więcej niż mleko krowie. Posiada niższą zawartość kazeiny, czyli popularnego alergenu mleka.

Mleko Capricare jest źródłem kwasu DHA, przyczyniającego się do prawidłowego rozwoju każdego malucha do 12. miesiąca życia.

Mleko modyfikowane Capricare dostarcza kooperatywa 71 hodowców kóz z Nowej Zelandii działająca pod nazwą Dairy Goat Co-operative, będąca światowym liderem w dziedzinie modyfikowanego mleka koziego dla niemowląt. Działalność prowadzona jest w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska.

Bezpieczna i naturalna żywność powstaje na skutek uproszczonego procesu produkcji, bez nadmiernego przetworzenia, dzięki czemu zachowane zostają naturalne składniki odżywcze, w tym nukleotydy i fosfolipidy, obecne w pełnotłustym mleku. W mleku Capricare znajdują się wyłącznie składniki niezbędne dla dziecka. Producent nie stosuje substancji takich jak olej palmowy, sacharoza czy maltodekstryna, zachowując jak największe podobieństwo produktów do naturalnego mleka matki.

Produkty Capricare opracowano po ponad 20 latach badań i licznych badaniach klinicznych. Udowodniono ich bezpieczeństwo i skuteczność oraz potwierdzono, że zawierają niezbędne składniki odżywcze potrzebne maluszkowi już od pierwszych chwil życia.

Cechy produktu
za17563
Zestaw
Zestaw
Kozie
Od 1. dnia życia
Wyrób niemedyczny
Pytania do produktu
Zadaj pytanie o produkt
Opinie
Informacje o dostawie

1. Koszty i formy dostawy


Próg darmowej dostawy w naszym sklepie wynosi tylko 109 zł!

Masz do wyboru następujące formy dostawy:

  • kurierzy: InPost, GLS, One lub Pocztex
  • paczkomaty InPost
  • punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Urząd Pocztowy, Lewiatan i inne)

Koszty w zależności od formy płatności:

  • Przedpłata na konto (przelew tradycyjny oraz płatność online):
   • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 109 zł
   • 0,00 zł - powyżej kwoty 109 zł
  • Płatność przy odbiorze:
   • 20,98 zł - do kwoty 109 zł
   • 3,99 zł - w kwocie 109 zł - 1000 zł 
   • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

2. Czas dostawy


Zamówienia pakujemy 24h na dobę przez 6 dni w tygodniu. W związku z powyższym zdecydowana większość zamówień jest doręczana do Klientów w ciągu 24h. W wyjątkowych przypadkach termin też może wynieść do 7 dni.

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online (PayU), kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć przy składaniu zamówienia.


Numer konta bankowego: 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A.