6x Humana 4 mleko modyfikowane po 24 mcu myPack 800g

6x Humana 4 mleko modyfikowane po 24 mcu myPack 800g

Marka : Humana

Humana 4 jest mlekiem o zbilansowanym składzie. Wspiera rozwój i umysł malucha przez dostarczenie wszystkich niezbędnych składników do odpowiedniego dla wieku rozwoju poznawczego i motorycznego. Humana 4 może być stosowana jako mleko – napój (najlepiej z kubeczka), lub jako baza do innych posiłków.

Zestaw zawiera:
Opakowanie:
 

Cena za zestaw

216,60 zł

Cena za zestaw

216,60 zł

Produkt dostępny

6x Mleko Humana 4 mleko modyfikowane po 24 miesiącu życia myPack 800g

Mleko Humana 4 mleko modyfikowane po 24 miesiącu życia myPack 800g

Humana 4 jest mlekiem o idealnie zbilansowanym składzie. Wspiera ono rozwój i umysł malucha przez dostarczenie wszystkich niezbędnych składników do odpowiedniego dla wieku rozwoju poznawczego i motorycznego. Humana 4 może być stosowana jako mleko – napój (najlepiej z kubeczka), ale może być też użyta jako baza do przygotowania innych posiłków, których składnikiem jest mleko. Humana 4 została dopasowana do potrzeb żywieniowych Twojego dziecka po drugich urodzinach. Mleko zawiera wszystkie składniki wspierające naturalny rozwój Twojego maluszka !

PROBALANCE - zapewnia rozwój ciała i umysłu. Produkt zawiera wszystkie składniki niezbędne do naturalnego wzrostu i rozwoju dziecka, w dopasowanych do wieku ilościach. Kombinacja elementów ProBalance sprawia, że nasze mleko to idealny towarzysz dla Twojego maluszka i zapewnia mu wszystko co jest potrzebne dla naturalnego rozwoju.

Humana 4 zawiera:

 • żelazo niezbędne dla rozwoju poznawczego dziecka,
 • ALA – dla rozwoju mózgu i tkanki nerwowej (niezbędny kwas tłuszczowy omega-3),
 • witaminę D – niezbędny składnik odżywczy dla prawidłowego rozwoju kości,
 • witaminę A,C,D, które wspierają układ odpornościowy, przyczyniając się do jego prawidłowego funkcjonowania.

Humana 4 to:

 • BEZPIECZEŃSTWO: plomba na wieczku, łatwe otwieranie i bezpieczne ponowne zamknięcie, dodatkowe wzmocnione podłoże opakowania, membrana ochronna – zapewnia bezpieczeństwo i świeżość produktu, opakowanie wolne od BPA, olejów mineralnych i chloru,100% vegan pack: wolne od materiałów pochodzenia zwierzęcego,
 • HIGIENA: szczelne zamknięcie zabezpiecza przed wilgocią i powietrzem, półka na łyżeczkę zapewnia optymalną wygodę i zmniejsza ryzyko kontaktu z bakteriami i wilgocią, szerokie otwarcie pomaga uniknąć kontaktu proszku ze skórą,
 • WYGODA: ergonomiczny kształt umożliwia obsługę jedną ręką, poręczna łyżeczka dozująca, półeczka ułatwiająca wyrównanie nadmiaru proszku podczas dozowania.

Opakowanie: myPack 800 g

zd9064
Tak
4
Po 24. miesiącu
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Informujemy, że sklep internetowy Bliżej Ciebie organizuje akcję promocyjną Dni Darmowej Dostawy i w związku z powyższym wprowadza koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 59 zł brutto złożonych przez stronę sklepu Bliżej Ciebie w dn. 02 lipca 2020 od godziny 11:00 do 31 sierpnia 2020 do godziny 23:59, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU. W przypadku wybrania metody płatności gotówka przy odbiorze do wartości zamówienia dodane zostaną koszty transportu w wysokości 3,99 zł brutto.

Powyższa promocja dotyczy wyłącznie zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 14,99 zł - do kwoty 125 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 125 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 125 zł
 • 3,99 zł - w kwocie 125 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Numery kont bankowych:

 • 95 1090 1506 0000 0001 0579 2488 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.
ZESTAW