Bella

Lista produktów marki WaterWipes

WaterWipes to marka chusteczek nawilżanych dla dzieci i niemowląt charakteryzująca się niezwykle prostym składem. Zawierają tylko 99,9% czystej wody i kroplę ekstraktu z grejpfruta, dzięki czemu można je stosować już od pierwszych dni życia dziecka. Wariant chusteczek WaterWipes Soapberry został dodatkowo wzbogacony wyciągiem z orzechów mydlanych, który wspomaga właściwości oczyszczające za sprawą saponin - naturalnego i delikatnego środka o działaniu myjącym.

Chusteczki nawilżane WaterWipes są całkowicie bezpieczne dla skóry wcześniaków i noworodków. Nie zawierają sztucznych barwników, aromatów i siarczanów. Jako jedyne chusteczki nawilżane posiadają atest Północnoamerykańskiego Stowarzyszenia Atopowego Zapalenia Skóry, dlatego będą odpowiednie do przemywania skóry wrażliwej, alergicznej i atopowej. Doskonale sprawdzą się podczas każdej zmiany pieluszki, ponieważ nie zawierają składników, które mogłyby dodatkowo podrażniać. Nie leczą odparzeń, ale nie zawierają syntetycznych środków chemicznych, które wzmagają problem lub uniemożliwiają gojenie.

Wśród produktów marki WaterWipes znajdziesz także chusteczki WaterWipes BIO wykonane w całości z biodegradowalnej wiskozy. Są tak samo skuteczne jak tradycyjne chusteczki WaterWipes, a dodatkowo pozwalają troszczyć się o środowisko naturalne, dlatego doceni je każdy eko-rodzic. Chusteczki w wersji BIO nie zawierają włókien syntetycznych, ulegają biodegradacji w ciągu 12 tygodni. Materiały do produkcji chusteczek pozyskiwane są w sposób zrównoważony, przy wykorzystaniu energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.